تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱ و استفاده از محافظ گوریلاگلس ۷

شیائومی می ۱۱ با محافظ گوریلاگلس ۷

تنها سه روز دیگر یعنی در تاریخ 28 دسامبر، شرکت شیائومی از گوشی های پرچمدار خود سری Xiaomi Mi 11 رونمایی میکند. هرچه به زمان رونمایی نزدیک تر میشویم، اخبار و اطلاعات بیشتری راجع به مشخصات فنی و ویژگی های این خانواده به گوشی میرسد. اخیرا این شرکت چینی به صورت رسمی استفاده از فناوری عکاسی محاسباتی و نمایشگرهای پیشرفته و گران قیمت را در سری شیائومی می 11 تایید کرده است. به تازگی تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱ در رنگ های مختلف در فضای مجازی منتشر شده و خبر میرسد که از گوریلاگلکس ۷ برای محافظ این گوشی ها استفاده شده است.

تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱

تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱
Xiaomi Mi 11

تصاویر رسمی منتشر شده از شیائومی می ۱۱ توسط Abhishek Yadav در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده و این گوشی ها را رد رنگ های مشکی، آبی، سفید و اسطوخودوس نشان میدهد. همچنین محفظه دوربین مربع شکل گوشی در قسمت بالایی و سمت چپ پنل پشتی قرار دارد که لنز اصلی مجموعه در یک دایره به رنگ سفید کاملا مشخص است.

تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱
شیائومی می 11

به جز تصاویر منتشر شده رسمی یک تصویر واقعی نیز از Xiaomi Mi 11 توسط Abhishek Yadav منتشر شده که قسمت بالایی بدنه را نشان میدهد. در این قسمت بلندگوهای دستگاه مشاهده میشود که مشخص میکند این گوشی ها از قابلیت پخش صدای استریو برخوردارند.

تصاویر رسمی شیائومی می ۱۱
تصویر واقعی می 11

مدیرعامل شرکت شیائومی آقای لی جون، به تازگی تایید کرد که سری Xiaomi Mi 11 از محافظ نسل هفتم گوریلاگلس با عنوان Victus بهره میبرد. این محافظ نسبت به نسل قبلی محافظ های کورنینگ با پیشرفت های قابل توجهی همراه است و در برابر سقوط و خراش مقاومت دوبرابری نسبت به نسل ششم را ارائه میدهد. این محافظ سخت ترین گوریلاگلس موجود در بازار است که ادعا میشود قابلیت تحمل تا 100 کیلوگرم را دارد، این درحالی است که نهایت مقاومت محافظ های دیگر تا 20 کیلوگرم است. به گفته لی جون محافظ مورد استفاده در شیائومی می 11 در برابر خراش 2 برابر و در برابر فشار 1.5 برابر نسبت به محافظ قدیمی کورنینگ بهتر عمل میکند. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و به روزترین اخبار گوشی های پرچمدار شیائومی مطلع شوید.

همچنین بخوانید:

مشخصات کامل و بررسی تخصصی گوشی شیائومی می ۱۰ پرو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.