تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اولین تصاویر زنده گوشی وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077

تصاویر وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077

شرکت وان پلاس به تازگی از گوشی OnePlus 8T Cyberpunk 2077 در نسخه های محدود رونمایی کرد. شرکت وان پلاس چند سالی میشود که به نسخه های محدود و جذابی برای گوشی های خود ارائه میدهد. از جمله میتوان به OnePlus 5T Star Wars Limited Editon و OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition و Oneplus 6T/7T Pro McLaren Limited Edition اشاره کرد. اخیرا تصاویر زنده وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077 در فضای مجازی مشاهده شده است. 

تصاویر وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077

اولین تصاویر زنده گوشی وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077
وان پلاس  8T سایبرپانک 2077

با توجه به تصاویر وان پلاس ۸ تی سایبرپانک میتوان آن را بهترین نسخه سفارشی گوشی های این شرکت دانست. این گوشی البته مشخصاتی مشابه مدل معمولی OnePlus 8T دارد. از نظر طراحی و مشخصات نرم افزاری اما نسبت به مدل پایه کاملا متفاوت است.

طرح پنل پشتی گوشی OnePlus 8T Cyberpunk 2077 سه بخشی است. بخش بالایی شامل ماژول دوربینی دستگاه میشود و درون آن عبارت Netrunner Edition 2077 و NEURAL CONNECTION STATUS: ACTIVE نوشته شده است. به علاوه یک بارکد نیز از بازی درون آن نوشته شده است.

تصاویر زنده گوشی وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077

قسمت میانی پنل پشتی وان پلاس 8 تی سایبرپانک از شیشه AG ساخته شده است و آرم وان پلاس را دارد. گوشی اوپو رینو ۴ پرو آرتیست در نسخه محدود از طراحی مشابهی استفاده میکند. بخش پایینی پنل نیز طرحی کربن مانند با علامت Cyberpunk 2077 و به رنگ زرد دارد.

تصاویر زنده گوشی وان پلاس ۸ تی سایبرپانک 2077
وان پلاس 8 تی سایبرپانک 2077

گوشی OnePlus 8T Cyberpunk 2077 با سیستم عامل OxygensOS مبتنی بر اندروید 11 راه اندازی شده است. این گوشی همچنین با یک تم خاص، سبک AOD و فیلترهای دوربین بعد از بازی در بخش نرم افزاری همراه است.

تصاویر وان پلاس ۸ تی سایبرپانک آن را درون جعبه ای نشان میدهد که نقشه بازی روی آن حک شده است. جعبه همچنین شامل یک کیف محافظ با حاشیه های رادیوم، آداپتور برق Warp Charge 65W، کابل USB و سوزن سیم کارت میباشد. گوشی OnePlus 8T Cyberpunk 2077 البته فعلا فقط در کشور چین در دسترس است.

همچنین میتوانید بررسی کامل و مشخصات وان پلاس ۸ تی را در تیک ست مطالعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.