تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی وان پلاس ۹ لایت با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه میشود

وان پلاس ۹ لایت با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵

شرکت وان پلاس در حال آماده سازی پرچمداران نسل آینده خود سری OnePlus 9 برای ارائه به بازار است. حدود یک ماه پیش مشخص شد که خانواده گوشی های رده بالای جدید این شرکت در سه مدل معرفی میشوند، این سه مدل شامل OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro و OnePlus 9E است. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان میدهد نام مدل سوم وان پلاس ۹ لایت است و با پردازنده پرچمدار نسل گذشته شرکت کوالکام ، اسنپدراگون ۸۶۵ به بازار می آید.

وان پلاس ۹ لایت با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵

وان پلاس ۹ لایت اسنپدراگون ۸۶۵
OnePlus 9 Lite

مطابق با گزارش منتشر شده از وب سایت معتبر Android Central که اطلاعات خود را از منبعی داخلی در شرکت وان پلاس دریافت کرده، پرچمداران جدید این شرکت با سه مدل ارائه خواهند شد که نام سومین مدل وان پلاس ۹ لایت است. در واقع افزودن سومین مدل به سری پرچمداران جدید، سیاستی تازه از سوی OnePlus است که در سال گذشته تنها یک مدل پرو را به مجموعه گوشی های رده بالای خود اضافه کرده بود.

گوشی OnePlus 9 Lite برای پردازش داده های خود به چیپست پرچمدار سال گذشته کوالکام ، اسنپدراگون 865 مجهز شده است. این در حالی است که دو مدل وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو از تراشه جدید اسنپدراگون ۸۸۸ بهره میبرند. بنابراین مدل لایت این مجموعه با قیمتی کمتر از دو مدل دیگر و یا حتی ارزان تر از پرچمداران گذشته وان پلاس به فروش برسد.

قیمت پایین تر OnePlus 9 Lite ممکن است برای بسیاری از کاربران و علاقه مندان این شرکت جذاب باشد، اما ممکن است روی فروش وان پلاس ۸ تی که در ماه های گذشته روانه بازار شده تاثیر منفی بگذارد. به هرحال معرفی یک گوشی پرچمدار با تراشه پرچمدار نسل گذشته اقدامی است که شرکت نزدیک به وان پلاس ، یعنی ریلمی نیز آن را انجام داده است. ریلمی گوشی ایکس ۳ سوپر زوم خود را در ماه مه سال جاری با پردازنده اسنپدراگون 855 معرفی کرد. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار گوشی های پرچمدار وان پلاس مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.