تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

وان پلاس ۹ پرو هواوی و اوپو را با شارژ بی سیم ۴۵ وات به چالش می کشد

OnePlus 9 Pro با شارژ بی سیم سریعتر از سایر برندها شارژ می شود!

وان پلاس در مورد عدم شارژ بی سیم گوشی های هوشمند خود، حداقل تا سال گذشته با رونمایی وان پلاس ۸ پرو با ویژگی چشمگیر وارپ شارژ بی سیم ۳۰ تقریباً مصمم به نظر می رسید. نهایتا وان پلاس با ارائه راه حلی جدید در زمینه‌ی شارژر بی سیم قدم به میدان رقابت گذاشت و تبدیل به یکی از بهترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند بازار شد. تنها یک سال بعد از این رونمایی، به نظر می رسد که وان پلاس آماده است تا با توجه به اطلاعات جدید Max Jambor در مورد شارژ بی سیم وان پلاس ۹ پرو ، بار دیگر سطح شارژر بی سیم را بالا ببرد.

گوشی های سری وان پلاس ۹ از لنز پریسکوپ استفاده نمیکنند

طبق گفته Jambor، وان پلاس ۹ پرو از شارژ بی سیم ۴۵ وات بهره می برد که کاملاً چشمگیر و سریعتر از آن است که بسیاری از گوشی ها هنگام اتصال شارژ می شوند. برای مقایسه گلکسی نوت ۲۰ اولترا که دارای سریعترین سرعت شارژ در بین بهترین گوشی های سامسونگ است که سال گذشته منتشر شد، فقط در صورت اتصال به برق حداکثر ۴۵ وات را پشتیبانی می کند، در حالی که شارژ بی سیم آن ۱۵ وات است.

در حال حاضر گوشی هایی با سرعت شارژ بی سیم مشابه شامل هواوی P40 پرو پلاس و اوپو Ace 2 هستند که هر دو دارای شارژ بی سیم ۴۰ وات هستند و با توجه به رابطه OnePlus با Oppo تعجب آور نیست که شاهد شارژ سریعتر دستگاه های وان پلاس باشیم. از طرف دیگرهواوی میت ۴۰ پرو دارای شارژ ۵۰ وات است و شیائومی شارژر ۵۰ وات مخصوص به خود را دارد که در می ۱۰ اولترا برای اولین بار عرضه شد. انتظار داریم OnePlus 9 Pro هرچند با سرعت محدود از شارژ بی سیم معکوس پشتیبانی کند.

مشخصات اصلی وان پلاس ۹ و اولین تصاویر واقعی گوشی

همچنین Jambor خاطرنشان کرد که وان پلاس ۹ استاندارد از شارژ بی سیم نیز برخوردار خواهد بود و این ویژگی برای اولین بار است که در یک گوشی هوشمند غیر پرو وان پلاس مشاهده می شود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد سرعت شارژ پشتیبانی شده برای وان پلاس ۹ وجود ندارد، اما شاید وان پلاس در این زمینه کمی محافظه کارانه عمل کند و وان پلاس ۹ از قابلیت شارژ بی سیم ۳۰ وات برخوردار باشد. شایعه شده که وان پلاس 9E شارژ بی سیم نخواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.