تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پرچمدار بعدی وان پلاس سری OnePlus 9 با نام رمز Lemonade در حال ساخت است

سری OnePlus 9

پرچمدار جدید وان پلاس OnePlus 8T اخیرا به صورت رسمی رونمایی شد. هنوز چند روز از این اتفاق نگذشته خبر میرسد خبرهایی از پرچمدار بعدی این شرکت به گوش میرسد. پرچمدار دار بعدی وان پلاس سری OnePlus 9 با اسم رمز Lemonade در حال ساخت است.

یکی از کاربران توییتر به تازگی تصویری زرد رنگ را با عنوان Lemonade منتشر کرده است. تصویر که مربوط به سری OnePlus 9 میشود اسم رمز پرچمدار بعدی وان پلاس را مشخص میکند. شرکت وان پلاس معمولا برای نیمه اول سال یک سری گوشی پرچمدار وارد بازار میکند. همچنین در نیمه دوم سال نیز پرچمدار دیگری را روانه بازار میکند. امسال نیز در اوایل سال گوشی وان پلاس 8 را معرفی کرد و چند روز پیش نیز وان پلاس 8 تی رونمایی شد.

سری OnePlus 9

سری آخر پرچمداران وان پلاس یعنی OnePlus 8T تنها در یک مدل عرضه شد. در مورد وان پلاس 9 اما گفته میشود با یک سری پرچمدار روبه رو خواهیم بود. بنابراین به نظر میرسد باید منتظر مدل های پایه در کنار مدل های پرو باشیم.

در مورد پرچمدار بعدی وان پلاس و مشخصات اصلی آن حدس هایی زده میشود. ممکن است سری وان پلاس 9 از تراشه پرچمدار اسنپدراگون 875 بهره ببرد. به احتمال زیاد نمایشگر این دستگاه از نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی کند. همچنین احتمالا این گوشی حداقل از فناوری شارژ 65 واتی استفاده خواهد کرد.

نسل قبلی پرچمدار وان پلاس که بازگی معرفی شده است وان پلاس 8 تی نام دارد. این گوشی از تراشه اسنپدراگون 865 برای پردازش داده های خود استفاده میکند. این گوشی با دوربین چهارگانه و لنز اصلی 48 مگاپیکسلی وارد بازار خواهد شد. تمرکز پرچمدار نسل بعدی سری OnePlus 9 نیز در عکاسی خواهد بود. بر همین اساس حدس زده میشود از CMOS شصت و چهار پیکسلی برای مجموعه دوربینی استفاده شود. به هر حال خبر دقیق و رسمی ای در زمینه این پرچمدار جدید فعلا در دسترس نیست. پس باید منتظر روزهای آینده و خبرهای بیشتر باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.