تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سرمایه گذاری وان پلاس برای بهبود عملکرد دوربین گوشی های پرچمدار

وان پلاس عملکرد دوربین گوشی های پرچمدار خود را ارتقا میدهد

شرکت وان پلاس پس از چند سال تولید گوشی های هوشمند مقرون به صرفه و با مشخصات قابل توجه که به اصطلاح قاتل گوشی های پرچمدار دیگر برندها نام گرفته بود، تصمیم گرفته اسمارت فون های رده بالای خود را با مشخصات عالی راهی بازار کند، البته هنوز بعضی از مشخصات درجه یک در این دستگاه ها مشاهده نمیشود. بر این اساس به تازگی شنیده میشود شرکت وان پلاس به دنبال سرمایه گذاری برای بهبود عملکرد دوربین های گوشی های پرچمدار خود است.

بهبود عملکرد دوربین گوشی های پرچمدار وان پلاس

سرمایه گذاری وان پلاس برای بهبود عملکرد دوربین گوشی های پرچمدار
OnePlus 9

وان پلاس به خوبی توانسته جای خود را در بازار فروش جهانی اسمارت فون ها باز کند و با استقبال خوبی از سمت طرفداران گوشی های هوشمند مواجه شده است. یکی از نقاط ضعف دستگاه های ارائه شده توسط این شرکت در طول سال های اخیر را میتوان مجموعه های دوربین استفاده شده در آن ها دانست که در مقایسه با سایر برندها عملکرد چشمگیری از خود نشان نداده اند. اما به نظر میرسد وان پلاس تصمیم دارد عملکرد دوربین گوشی های پرچمدار خود را بهبود و ارتقا دهد و در این زمینه سرمایه گذاری هایی نیز انجام داده است.

مدیر عامل شرکت وان پلاس ، پیت لاو ، در شبکه اجتماعی چینی Weibo به تازگی مطلبی را به اشتراک گذاشته که از سرمایه گذاری قابل توجه وان پلاس در بخش دوربین گوشی های پرچمدار خبر میدهد. او گفت که این شرکت چینی قصد دارد در بخش عمکلرد دوربین اسمارت فون های پرچمدار پیشرو باشد، اما هیچ اطلاعات بیشتری در مورد زمینه های مورد نظر شرکت ارائه نداد، انتظار میرود اکثر تمرکز این شرکت روی بخش نرم افزاری باشد.

شرکت وان پلاس قرار است در ماه های آینده از گوشی های پرچمدار جدید OnePlus 9 رونمایی کند، اما بعید بنظر میرسد پیشرفت های دوربین مورد بحث را در این اسمارت فون ها مشاهده کنیم. گفته میشود وان پلاس برای بهبود بخش دوربین گوشی های خود با شرکت Leica که سازنده لنزهای دوربین برای هوآوی نیز میباشد همکاری خواهد کرد. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کامل ترین اخبار دنیای اسمارت فون ها با خبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.