تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پتنت گوشی گلکسی اس ۲۲ سامسونگ با دوربین سلفی نامرئی

پتنت گوشی گلکسی اس ۲۲ سامسونگ

شرکت ها تولید کننده گوشی های هوشمند پس از دست یابی به استفاده از فناوری پنل های تاشو، به دنبال تجربه ای تمام صفحه برای استفاده از نمایشگر گوشی هستند. روش های مختلفی تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته که از جمله آن ها میتوان به فناوری های حفره یا بریدگی قره آپ و پاپ آپ اشاره کرد. به تازگی پتنت گوشی پرچمدار بعدی سامسونگ گلکسی اس ۲۲ در فضای مجازی منتشر شده که از دوربین سلفی نامرئی در این گوشی خبر میدهد.

پتنت گوشی گلکسی اس ۲۲ سامسونگ

پتنت گلکسی اس ۲۲
Galaxy S22

شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی Galaxy S22 را در ماه ژوئن سال 2020 در دفتر مالکیت معنوی جهانی یا WIPO با روش جدیدی به منظور پنهان کردن دوربین سلفی ثبت کرد که اسناد و تصاویر مربوط به آن در 24 دسامبر سال جاری منتشر شد. در تصاویر مفهمومی این پرچمدار که توسط LetsGo Digital طراحی شده است، گوشی جدید سامسونگ با یک فناوری جالب و پیچیده از دوربین سلفی ای استفاده میکند که در صورت عدم استفاده از آن کاملا به صورت نامرئی و پنهان است.

در واقع پتنت گلکسی اس ۲۲ سامسونگ نشان میدهد که مکانیسم دوربین سلفی منحصر به فرد آن در یک منطقه خاص و شفاف طراحی شده است، به صورتی که یک نمایشگر ثانویه مستقیما در زیر این قسمت شفاف قرار میگیرد و در صورت عدم استفاده از دوربین سلفی آن را میپوشاند. درحال حاضر گوشی Axon 20 5G تنها گوشی موجود در بازار است که از فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده میکند، اما روش جدید سامسونگ به نظر میرسد کیفیت بهتری را به دنبال خواهد داشت.

مطابق با گزارش و پتنت ارائه شده از LetsGo Digital دوربین سلفی نامرئی به احتمال فراوان در پرچمداران بعدی سری Galaxy S22 دیده میشود، این درحالی است که سامسونگ در 14 ژانویه سال 2021 از سری گلکسی اس ۲۱ با نمایشگرهای حفره دار رونمایی میکند. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.