تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

عکس های قاب گوشی هوآوی میت 40 پرو چیدمان دوربین منحصر به فردی را نشان میدهد

گوشی هوآوی میت 40 پرو

انتظار میرود شرکت هوآوی در ماه جاری از سری گوشی های Mate 40 به صورت رسمی رونمایی کند. این سری از گوشی ها در چهار مدل ارائه میشود که یکی از آن ها RS Porche Design است. عکس های قاب هوآوی میت 40 پرو یکی از اعضای خانواده میت 40 به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. عکس قاب های مورد نظر نشان میدهد Huawei Mate 40 Pro طراحی دوربین منحصر به فردی دارد.

با توجه به عکس های قاب هوآوی میت 40 پرو چینی ها در این گوشی از ماژول دایره ای استفاده کرده اند. این محفظه دایره ای اما طراحی متفاوتی با سری Mate 30 هوآوی دارد. این ماژول دایره ای شکل نه تنها در لبه ها مخروطی نمیشود، بلکه چیدمان سنسور ها آن نیز متفاوت است.

هوآوی میت 40 پرو

 

Mate 40 Pro case 1 468x420 1 - عکس های قاب گوشی هوآوی میت 40 پرو چیدمان دوربین منحصر به فردی را نشان میدهد
قاب گوشی هوآوی میت 40 پرو

با توجه به تصاویر در قسمت بالای ماژول دوربین دهانه مستطیلی برای دوربین پریسکوپ در نظر گرفته شده است. عکس های قاب Huawei Mate 40 Pro نشان میدهد در مواقعیت ساعت 9 یک فلش LED نیز وجود دارد. پایین ماژول نیز یک قوس سه سوراخ با اندازه های متفاوت طراحی شده است. سه دوربین دیگر این گوشی در سوراخ های پایینی ماژول دایره ای قرار خواهند گرفت.

Huawei Mate 40 Pro

 

Mate 40 Pro case b 1 570x420 1 - عکس های قاب گوشی هوآوی میت 40 پرو چیدمان دوربین منحصر به فردی را نشان میدهد

 

با توجه به تصاویر قاب هوآوی میت 40 پرو این چیدمان دوربین کاملا غیر معمول به نظر میرسد. البته بعید نیست در آینده شاهد چنین طراحی توسط دیگر تولید کنندگان باشیم. به نظر میرسد گوشی جدید هوآوی از سنسورهای سونی استفاده کند. در این رابطه گفته میشود سنسور IMX588 برای بخش دوربین Mate 40 Pro به کار گرفته شده است.

 

Mate 40 Pro case c 1 - عکس های قاب گوشی هوآوی میت 40 پرو چیدمان دوربین منحصر به فردی را نشان میدهد
Mate 40 Pro Case

 

Huawei Mate 40 Pro برای پردازش داده های خود از تراشه Kirin 9000 استفاده میکند. نمایشگر گوشی جدید هوآوی از نوع AMOLED خواهد بود. احتمالا این نمایگشر با بریدگی بیشتر میزبان دوربین سلفی دوگانه باشد. احتمالا این دستگاه با یک باتری بزرگ همراه خواهد بود. به علاوه از شارژ سریع بی سیم و معکوس نیز پشتیبانی خواهد کرد. پرچمدار آینده هوآوی به صورت پیش فرض با اندروید 11 به بازار می آید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.