تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر سامسونگ گلکسی A52 طراحی گوشی را نشان میدهد

تصاویر سامسونگ گلکسی A52

شرکت سامسونگ از گوشی جدید Samsung Galaxy A52 در ماه ژانویه سال 2021 رونمایی میکند. این گوشی جانشین Galaxy A51 میشود که به عنوان یک دستگاه اقتصادی از فروش خوبی در بازار جهانی اسمارت فون ها برخوردار است. به تازگی تصاویر گوشی گلکسی A52 توسط OnLeaks در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که طراحی محصول جدید سامسونگ را برای ما مشخص میکند.

تصاویر سامسونگ گلکسی A52

تصاویر سامسونگ گلکسی A52
Galaxy A52

مطابق با گزارش OnLeaks طراحی گوشی Galaxy A52 5G مشابه مدل نسل قبلی خود یعنی گلکسی A51 است. گلکسی A52 سامسونگ از یک نمایشگر 6.5 اینچی استفاده میکند که مطابق با تصاویر منتشر شده از بریدگی Infinity-O برای قرار گرفتن دوربین سلفی در قسمت مرکزی و بالای صفحه نمایش بهره میبرد. گوشی های Galaxy A51 و Galaxy A51 5G نیز دارای نمایشگری با همین ابعاد بودند.

با مشاهده تصاویر گلکسی A52 محفظه دوربین مستطیل شکل گوشی در قسمت بالا و سمت چپ پنل پشتی مشخص است. این ماژول دوربین مستطیلی مجموعه دوربینی چهارگانه را در خود جای داده است. مطابق با اطلاعات به دست آمده قاب پشتی پلاستیکی با پایین شیشه ای Samsung Galaxy A52 را شرکت Glasstic تهیه و تامین میکند.  علاوه بر تصاویر منتشر شده، این گوشی دارای یک رنگ سبز گرادیان مشابه با طراحی دو رنگ نشان داده شده در پنل پشتی است.

تصاویر سامسونگ گلکسی A52
Galaxy A52 5G

اگر تصاویر منتشر شده از Galaxy A52 5G که توسط OnLeaks به اشتراک گذاشته شده درست باشد، این گوشی نسبت به مدل نسل قبلی از ضخامت بیشتری برخوردار است. با توجه به اطلاعات به دست آمده ابعاد گوشی جدید سامسونگ 159.9 در 75.1 در 8.4 میلیمتر است که با احتساب ضخامت لنز دوربین پهنای دستگاه به 10 میلیمتر افزایش پیدا میکند. این در حالی است که ضخامت گلکسی A51 5G حدود 8.9 میلیمتر بود و گلکسی A51 4G دارای ضخامت 7.9 میلیمتری است. با تیک ست همراه باشید تا در روزهای آینده جدیدترین اخبار گوشی های آینده شرکت سامسونگ را به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.