تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود بازی Plants vs Zombies جنگ گیاهان در مقابل زامبی ها اندروید

Plants vs Zombies برای اندروید یک بازی استراتژیک عالی است که در آن با زرادخانه ای از گیاهان مرگبار در برابر امواج زامبی ها از خود دفاع خواهیم کرددر این بازی ، عبارت “من تو را به خاطر مغزت دوست دارم” معنای کامل خود را پیدا می کند. گیاهان در مقابل زامبی ها محبوب ترین بازی دفاعی برج در چند سال اخیر و احتمالاً عجیب ترین بازی در این سبک است.

دانلود بازی Plants vs Zombies

یک بازی برج دفاعی استثنایی برای اندروید در این مرحله ، مطمئناً می دانید که این بازی به چه معناست. اساساً ، یک عنوان استراتژیک که در آن شما باید از محیط خانه خود در برابر حمله زامبی ها مانند The Walking Dead محافظت کنید و در آن تنها سلاح های شما تکنیک های گیاه شناسی و دانش باغبانی شما هستند.

دانلود Apex Launcher لانچر پر امکانات و کامل اپکس اندروید

به عبارت دیگر ، شما باید از رسیدن زامبی ها به هرجای نزدیک ایوان خود جلوگیری کنید و برای چنین هدفی ، می توانید از انواع مختلف گیاهان استفاده کنید که علیه مهاجمان شلیک می کنند . شما باید انواع مختلف عکس ها و مکان هایی را که مهاجم به زمین های شما دسترسی دارد ،به صورت استراتژیک آنها را در اطراف منطقه پخش کنید. با این روش جنگ آنتی زامبی ، مردگان متحرک فقط دو قسمت می توانست دوام بیاورد.

شروع کار کاملاً ساده است  فقط چند زامبی و یک رفتار بسیار قابل پیش بینی اما با پیشروی در بازی ، احساس فشار با امواج بیشتر و بزرگ و رفتارهای مختلف برای ورود به خانه را شروع خواهید کرد. شما باید منابع خود را به خوبی مدیریت کنید تا بتوانید آنها را سریعتر بکارید و سبزیجات خود را در موقعیت صحیح قرار دهید.

ویژگی های اصلی بازی Plants vs Zombies

موفقیت این بازی کاملاً انکار ناپذیر است و نه تنها نسخه ای با فرمت APK برای گوشی های هوشمند و تبلت ها وجود دارد بلکه نسخه iOS برای آیفون و آیپد و نسخه ای نیز برای ویندوز وجود دارد.

برخی از ویژگی های بازی :

  • آرسنال 49 گیاه ضد زامبی و رستهای گلابی .
  • 26 نوع مختلف زامبی .
  • 50 سطح مختلف
  • برای دفاعیات خود بهبود بخرید.
  • بیش از 40 دستاورد را باز کنید.
  • حالت های مختلف بازی

برای بهبود دفاع شما باید خورشید را برای تغذیه گیاهان خود جمع کنید. همچنین می توانید بسته های سکه خریداری کنید تا بتوانید پیشرفت های مختلف را خریداری کرده و رشد باغ خود را تسریع کنید.

این بازی چنان موفقیت آمیز بوده است که  نسخه های دیگری مانند قسمت دوم (Plants vs. Zombies 2) ، Heroes یا Garden Warfare نیز در ویندوز ، ایکس باکس 360 ، ایکس باکس وان ، PS3 و PS4 می شود.

تغیرات نسخه جدید بازی :

  • پیشرفت های داخلی برای بهینه سازی عملکرد بازی.

دانلود بازی The Wolf – شبیه ساز زندگی گرگ اندروید + مود

 

دانلود بازی با لینک مستیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.