تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

مشکل سبز شدن نمایشگر های سری گوشی های آیفون ۱۲

مشکل نمایشگر آیفون ۱۲

گوشی های هوشمندی که به تازگی وارد بازار اسمارت فون ها میشوند گاهی اوقات پس از راه اندازی با مشکلاتی مواجه میشوند. از ورود اولین مدل های گوشی آیفون 12 به بازار حدود یک ماه میگذرد. مشکل سبز شدن نمایشگر سری گوشی های آیفون ۱۲ ایرادی است که برای برخی کاربران این گوشی ها اتفاق می افتد.

مشکل نمایشگر آیفون ۱۲

مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون 12
سبز شدن نمایشگر iPhone 12

کاربران گوشی های آیفون ۱۲ در شبکه های اجتماعی مشکل سبز شدن نمایشگر اسمارت فون های خود را گزارش کرده اند. آن ها میگویند نمایشگر گوشی های iPhone 12 آن ها رنگی مایل به سبز را نشان میدهد و در مواردی نیز سوسو میزند. شکایت از نمایشگرهای iPhone 12 روزبه روز در حال افزایش است و ورود دو مدل جدید این خانواده و افزایش تعداد واحدهای این اسمارت فون در بازار احتمالا باعث بیشتر به چشم آمدن این مسئله میشود.

بررسی کامل باتری آیفون 12 پرو مکس 

مشکل سبز شدن نمایشگر iPhone 12 در بیشتر صفحه های انجمن پشتیبانی اپل توسط اعضا مطرح شده ولی هنوز هیچ راه حلی از سوی شرکت ارائه نشده است. سایت معتبر 9To5Mac گزارش داده که در اطلاعیه اپل به تعمیرکاران و مراکز مجاز خدمات رسمی خود اعلام کرده به گوشی های آیفون ۱۲ که با مشکل سبز شدن نمایشگر مواجه شده اند سرویسی ارائه ندهند و در عوض از کاربران بخواهند که نرم افزار گوشی خود را به روز نگه دارند. به این ترتیب به نظر میرسد شرکت اپل قصد دارد در آینده با ارائه یک آپدیت نرم افزاری مشکل به وجود آمده را حل کند.

همان طور که گفتیم هرچهار مدل سری iPhone 12 از مشکل سبز شدن نمایشگر رنج میبرند. این ایراد زمانی به وجود می آید که میزان روشنایی در هر محدودیت زیر 90 درصد تنظیم شده باشد. در نسخه بتا iOS 14.3 نیز این مشکل وجود دارد و به نظر میرسد کاربران آیفون 12 باید منتظر آپدیت های جدیدتر اپل باشند البته که هنوز هیچ تاریخ دقیق و رسمی ای در این رابطه اعلام نشده است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار محصولات و به روز رسانی های اپل مطلع شوید.

منبع gizmochina
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.