تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نمونه اولیه دو گوشی تاشو آیفون متفاوت در آزمایش دوام فاکسان

دو گوشی آیفون تاشو متفاوت آزمایش های مقاومت داخلی کارخانه فاکسان را گذراندند

کارخانه فاکسان در شهر شنژن کشو چین وظیفه تولید و ساخت نمونه های اولیه اسمارت فون های تاشو سامسونگ را برعهده دارد. به تازگی خبر میرسد که دو گوشی تاشو آیفون با مدل های متفاوت آزمایش های دوام داخلی این کارخانه را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

نمونه های اولیه گوشی های تاشو آیفون

دو گوشی تاشو آیفون
iPhone Foldable

فاکسان دو نمونه اولیه از دو گوشی تاشو آیفون را برای شرکت در تست دوام خود تولید کرده که یکی از آن ها دارای دو نمایشگر تاشو است و دیگری از نظر طراحی مشابه گوشی سامسونگ گلکسی زد فلیپ یا موتورولا رایزر به نظر میرسد. مطابق با گزارش تازه منتشر شده، انتظار میرود شرکت اپل دستگاه های انعطاف پذیر خود را اواخر 2022 یا اوایل 2023 به بازار معرفی کند.

بررسی تخصصی و مشخصات کامل آیفون ۱۲ پرو

گزارش منتشر شده از گذراندن آزمایش دوام نمونه های اولیه گوشی های تاشو آیفون در کارخانه فاکسان توسط نشریه تایوانی Money به اشتراک گذاشته شده، این گزارش در ادامه عنوان میکند که شرکت اپل برای اولین اسمارت فون های انعطاف پذیر خود از صفحه نمایش های OLED سخته شده توسط سامسونگ دیسپلی بهره میبرد.

اخیرا یکی از افشاگران معتبر دنیای مجازی جان پراسر در یک ویدیو در کانال یوتیوب خود از کار کردن شرکت اپل روی گوشی های تاشو جدیدی خبر داد که تا حد زیادی با مطالب منتشر شده از نشریه تایوانی مطابقت دارد. او در ادامه گفت که این اسمارت فون ها مراحل اولیه تولید خود را طی میکنند و انتظار میرود در سال 2023 میلادی به بازار عرضه شوند. او همچنین یک تصویر مفهمومی مبتنی بر CAD از موبایل های تاشو شرکت اپل در آینده ارائه کرد که طرحی مشابه با گلکسی زد فلیپ سامسونگ را نشان میداد.

شرکت اپل به نبال تولید اولین اسمارت فون تاشو آیفون است تا بتواند در بازار فروش این گوشی ها با شرکت هایی نظیر سامسونگ و موتورولا که چند گوشی تاشو تا به امروز روانه بازار کردند رقابت کند. با تیک ست همراه باشید تا جدیدترین و کامل ترین اخبار گوشی های تاشو iPhone را به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.