تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود Reflexio برنامه ردیاب خلق و خو و عادات اندروید

Mood Tracker, Journal. Anti Depression (Reflexio) عنوان یک اپلیکیشن ردیاب خلق و خو، احساسات و عادات می باشد که توسط تیم Reflexio Team توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نوع اخلاق و رفتار ما شیوه برقراری ارتباط مان با دیگران را شکل می دهد، نداشتن خلق و خوی مناسب نه تنها باعث می شود که رابط خود را با نزدیکان مان از دست دهیم بلکه از پیشرفت ما در مسیر زندگی جلوگیری می کند. در بین ما افرادی هستند که علی رغم مهربانی زیاد؛ اخلاق تندی داشته و نمی دانند که چگونه باید بر آن غلبه کنند. شاید استفاده از یک ابزار اندرویدی را بتوان یک راه حل مناسب به عنوان دستیاری هوشمند دانست!

رفلکسیو یک نرم افزار بی نظیر برای کنترل خل و خو می باشد که با پیروی از دستورات و عملکرد آن در مدت زمانی بسیار کوتاه خواهید توانست روابط تان را بهبود یبخشید. مجموعه امکانات موجود تمامی عادات و رفتار های تان را به صورت ریز بینانه ای زیر نظر می گیرند و آن ها را در دیتابیس ذخیره می کنند. دنبال کردن نتایج ثبت شده به شما کمک می کند که در طولانی مدت میزان تغییرات خلق و خوی خود را مشاهده کرده و تاثیر آن را در زندگی تان ببینید.

علاوه بر این تیم توسعه دهنده رفلکسیو یک ابزار برای یادداشت برداری در اختیار تان قرار می دهد که در هر زمانی با هر حالتی بتوانید شرحی خاص از احوالات تان را ثبت کنید. استارت اپ فوق در ابتدای هر روز یک سوال از شما می پرسد که پاسخ به این سوال ها در طولانی مدت تاثیر بسزایی بر ذهن شما می گذارد. برای محافظت از حریم شخصی خود خواهید توانست از رمز عبور و یا حسگر اثر انگشت اسمارت فون تان استفاده کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Mood Tracker, Journal. Anti Depression (Reflexio) اندروید :

  • ردیابی تمامی عادات، خلق و خو و احساسات شما
  • ذخیره سازی خلق و خو در دیتابیس برنامه و ارائه آماری دقیق
  • مشاهده تغییرات ایجاد شده در رفتار شما در بلند مدت
  • دفترچه یادداشت داخلی برای نوشتن جزئیات دقیق خلق و خو و احساسات تان
  • سوال های روزانه برای ایجاد تغییرات در سبک زندگی!
  • محافظت از اطلاعات شخصی خود به وسیله رمز عبور و یا اثر انگشت
  • یادآور داخلی برای نوشتن خاطرات روزانه و یا یادداشت های تان
  • امکان تهیه نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات

اپلیکیشن Mood Tracker, Journal. Anti Depression (Reflexio) با مجموعه ای از ابزار خاص برای ایجاد تغییرات در سبک زندگی و خلق و خوی شما توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 2.99 دلاری منتشر شده که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را از لینک های مستقیم تیک ست دریافت کنید.

تغییرات نسخه v1.3.19 :

* امکان جست و جوی یادداشت، بر اساس برچسب های ایجاد شده

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.