تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رندرهای جدید سامسونگ گلکسی زد فولد ۳ در دو مدل مختلف

رندرهای گلکسی زد فولد ۳

حدود دو ماه پیش و در ماه اکتبر اولین رندرهای گوشی Galaxy Z Fold 3 با لولای دوتایی و صفحه کلید کشویی در فضای مجازی منتشر شد. هر دو مورد اضافه شد به نسل جدید گوشی های تاشو سامسونگ موجب بهبود و کارآیی و عملکرد آن نسبت به گلکسی زد فولد ۲ خواهد بود. به تازگی رندرهای جدید گلکسی زد فولد ۳ مشاهده شده که این گوشی را در دو نوع مختلف دو بار تاشو و سه بار تاشو نشان میدهد.

رندرهای جدید گلکسی زد فولد ۳

رندرهای گلکسی زد فولد ۳
زد فولد ۳ دوبار تاشو

رندرهای جدید گلکسی زد فولد ۳ را Pigtou با همکاری xleaks به اشتراک گذاشته که مطابق با حق اختراع های ثبت شده توسط سامسونگ در اوایل سال جاری میلادی است. مدل دوبار تاشو Galaxy Z Fold 3 از نظر طراحی تا حدودی شبیه به گلکسی زد فولد ۲ است، این دستگاه با یک نمایشگر بزرگ در وسط و دو نمایشگر کوچکتر در اطراف دارد و به جای اینکه از وسط تا شود، از هر دو طرف به تا میشود. به این ترتیب به جای داشتن لولایی در مرکز، دارای دو لولا در سمت چپ و راست است و با باز شدن لولاها نمایشگری به اندازه یک تبلت را مشاهده میکنیم. زد فولد 3 با توجه به طرح منتشر شده در پنل پشتی خود میزبان مجموعه دوربین چهارگانه است.

رندرهای گلکسی زد فولد ۳
زد فولد ۳ سه بارتاشو

رندرهای مدل دیگر Galaxy Z Fold 3 این گوشی را در حالت سه بار تاشو نشان میدهد، این گوشی از هردو طرف دارای لولاست ولی در جهت عکس تا میشود. با توجه به طرح ارائه شده این گوشی امکان ایجاد یک نمایشگر خارجی بزرگتر را نیز ایجاد میکند. در صورتی که زد فولد 3 دارای یک صفحه کلید کشویی باشد، کاربران میتوانند شبیه به یک لپ تاپ از آن استفاده کنند.

رندرهای منتشر شده گلکسی زد فولد ۳ دوبار تاشو با طرح حق اختراع ثبت شده توسط سامسونگ کمی متفاوت است. در واقع Pigtou در طرح خود یک حفره را برای نمایشگر و قرار گرفتن دوربین سلفی در نظر گرفته و بلندگوهایی را در قسمت پایینی نمایشگرهای تاشو تعبیه کرده است. به هرحال سامسونگ در سال 2021 قصد دارد فعالیت خود را در زمینه گوشی های تاشو افزایش دهد و گفته میشود اسمارت فونی با قیمت مناسب تر در راه است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.