تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نحوه روت گلکسی A50s سامسونگ با مجیسک Magisk v19.3

روت گلکسی A50s – در این روش که برای روت کردن A50s سامسونگ استفاده می شود، از مجیسک Magisk v19.3 و فایل پج شده AP با پسوند tar. و بدون نیاز به کاستوم ریکاوری TWRP و همچنین گزینه custom در قسمت Update Channel مجیسک استفاده می‌کنیم. Magisk v19.3 به خوبی روی گلکسی A50s و به طور پایدار کار می‌کند. همانطور که می‌دانیم آخرین نسخه Magisk v20.x برای Galaxy A50s به مشکل bootloop بر می‌خورد و کار نمی‌کند. ورژن Magisk v19.3 را به طور معمول و بدون کاستوم ریکاوری TWRP نمی‌توان نصب کرد. مراحل زیر را دنبال کنید :

1. رام رسمی گلکسی A50s را که با شماره مدل A50s شما مطابقت دارد دانلود کنید.

2. فایل فلش دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و فایل AP با پسوند tar. را در دستگاه خود کپی کنید. این فایل به طور معمول به عنوان AP_ [device_model_sw_ver] .tar.md5 نامگذاری می‌شود. فایل AP و MagiskManager.apk را در گوشی خود کپی کنید.

3. برنامه Magisk Manager را روی گوشی خود نصب کنید.

4. Setting Magisk را بازکنید و در قسمت Update Channel گزینه custom را انتحاب کنید و در کادر مشاهده شده لینک زیر را وارد کنید :

https://github.com/topjohnwu/magisk_files/raw/3dec54c8a850660e3420f7668c7fb6dc8f7c199b/stable.json

سپس با کشیدن صفحه به سمت پایین، Magisk را رفرش کنید و خواهید دید که آخرین نسخه Magisk ورژن v19.3 است.

5. در برنامه Magisk Manager: نصب (Install) ← نصب (Install) ← و فایل AP را انتخاب و پچ کنید.

6. فایل AP را انتخاب کنید. Magisk Manager کل فایل را پچ کرده و خروجی را در حافظه داخلی با آدرس Download/magisk_patched.tar/ ذخیره می‌کند. فایل زیپ magisk_patched.tar را در کامپیوتر خود کپی کنید.

7. راه اندازی مجدد بوت لودر: گوشی را خاموش کنید. کلید افزایش صدا + کلید پاور (Volume Up key + Power Key) را فشار داده و نگه دارید. وقتی لوگو سامسونگ را دیدید، فقط کلید پاور را آزاد کنید. کلید افزایش صدا را نگه دارید دهید تا زمانی که وارد محیط ریکاوری شوید. Wipe data/Factory reset را انتخاب کنید. برای راه اندازی مجدد دستگاه گزینه Reboot را انتخاب کنید. تلفن را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.

8. اطمینان حاصل کنید که بوت لودر آنلاک شده است (گزینه OEM با رنگ خاکستری فعال شده باشد)

 

روت گلکسی A50s
روت گلکسی A50s

 

9. فایل پچ شده magisk_patched.tar را در قسمت AP در ادین Odin همراه با فایل‌های BL ،CP و HOME_CSC روی دستگاه فلش کنید.
مهم: فقط گزینه‌های  “Auto Reboot” و “F. Reset time”  را تیک بزنید!

10. Magisk اکنون با موفقیت روی دستگاه شما فلاش می‌شود!

11. پس از بوت شدن دستگاه، تنظیمات اولیه معمول را انجام دهید.

12. گوشی را به اینترنت وصل کنید، در صورت مشاهده نصب Magisk Manager ، باید آن را حذف نصب یا Unistall کنید. سپس فایل Magisk Manager apk را بر روی گوشی خود کپی کرده و نصب کنید.

13. Magisk Manager را باز کنید. از شما خواسته می‌شود که تنظیمات دیگری انجام شود. بگذارید کار خود را انجام دهد و برنامه به طور خودکار دستگاه شما را ریستارت می‌کند.

14. تمام! گوشی گلکسی A50s شما با Magisk v19.3 روت شد.

آموزش روت و آنلاک بوت لودر گلکسی M30s سامسونگ اندروید 10

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.