تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

ویژگی سامسونگ گلکسی اس 21 به گوشی گلکسی زد فولد 3 خواهد رسید

سامسونگ گلکسی S21

طبق گزارشی جدید از سامسونگ، آنچه که قرار بود به عنوان ویژگی تعیین کننده سری سامسونگ گلکسی اس 21 باشد، در گلکسی زد فولد 3 مشاهده خواهد شد. منابع کره ای ادعا می کنند که فناوری بی سابقه دوربین زیر نمایشگر (UDC) که سامسونگ سالهاست در حال توسعه آن است، هنوز آماده تولید نیست. یعنی تا اوایل ژانویه، زمانی که انتظار می رود سامسونگ آماده معرفی پرچم داران بعدی خود شود، آماده نخواهد شد.

علیرغم آزمایش و بهینه سازی گسترده ای که اخیراً به عنوان بخشی از تلاش های R&D در سامسونگ گلکسی اس 21 انجام شده است، روش های حفاری صفحه نمایش که به اصطلاح ((سوراخ در ناحیه فعال)) نامیده می شود، هنوز در حد عملیاتی و قابل بهره برداری نیست، حداقل به معنای واقعی که بتوان این پیشرفت را انقلابی در خطوط نمایشگرهای OLED سامسونگ به حساب آورد. سامسونگ اعلام کرده است که بیش از دو نوع روش سوراخ کردن لیزری را ایجاد کرده است. یک سوراخ تکی و یک مورد با استفاده از چندین برش میکرو. در نهایت شانس خود را با مورد آخر امتحان کرد اما در نهایت منصرف شد و تلاش کرد تا آن را به موقع برای راه اندازی سامسونگ گلکسی اس 21 در ماه آماده کند.

طراحی غیرممکن یک گوشی هوشمند چهار سال در حال ساخت است

این شرکت هنوز هم ترکیب لنز سنسور را برای به کار بردن در این دستگاه ارائه نکرده است. گفته می شود سامسونگ حتی امکان اجرای UDC را بدون هیچ گونه حفاری بررسی كرده است.

سامسونگ نزدیک به چهار سال است که در حال دستیابی به یک راه ایده آل برای یک گوشی هوشمند واقعاً بدون حاشیه است و در ابتدا با راه اندازی خانواده گلکسی S8 در اوایل سال 2017 آن را اعلام کرد. روند HIAA نیز کاملاً جدید نیست و اولین بار در اوایل سال 2019 با خانواده گلکسی S10 تجاری شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.