تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی اس ۲۱ پلاس سامسونگ در یک ویدئو مشاهده شد

ویدئو گلکسی اس ۲۱ پلاس

هر روز اخبار تازه ای از سری پرچمدار Samsung Galaxy S21 در فضای مجازی به اشتراک گذاشته میشود و با نزدیک ترین به زمان رونمایی این گوشی ها این اطلاعات دقیق تر و بیشتر میشود. چند روز پیش تصاویر با کیفیت سری گلکسی اس 21 مشخصات طراحی این دستگاه ها را تا حد زیادی مشخص کرد. به تازگی ویدئو گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس سامسونگ در یک کانال یوتیوب منتشر شده است.

ویدئو گلکسی اس ۲۱ پلاس

ویدئو سامسونگ گلکسی اس ۲۱ پلاس توسط کانال یوتیوب Random Stuff 2 منتشر شده است. این ویدئو حدود چهار دقیقه است و یک دید کلی و مناسب از گوشی جدید Galaxy S21 Plus به کاربران میدهد و همچنین برخی از جزئیات سری گلکسی S21 را مشخص میکند.

گوشی Galaxy S21 Plus با توجه به ویدئو منتشر شده در مقایسه با گلکسی اس ۲۰ از نمایشگری با حاشیه های کمتر بهره میبرد. این صفحه نمایش 6.7 اینچی است و از نرخ تازه سازی 120 هرتزی پشتیبانی میکند که به لطف حاشیه های باریک در چهار طرف تجربه خوبی را در زمان استفاده برای کاربر خود به دنبال دارد.

تیزر ویدئویی سری گلکسی S21

ویدئو منتشر شده از گلکسی اس ۲۱ پلاس این گوشی را در حال اجرای برنامه گیک بنچ نشان میدهد و آزمایش این بنچمارک معتبر استفاده از اسنپدراگون 888 را در این دستگاه تایید میکند. گوشی Samsung Galaxy S21 Plus در آزمون تک هسته ای گیک بنچ نمره 1111 را به دست آورد و در تست چند هسته ای امتیاز 3326 گرفت.

گوشی Galaxy S21 Plus نیز مانند مدل استاندارد این سری پرچمدار از مجموعه دوربینی سه گانه در پنل پشتی میزبانی میکند اما در این ویدئو دوربین ها مورد آزمایش قرار نمیگیرند. البته افشاگر این ویدئو میگوید که تحت تاثیر عملکرد دوربین گلکسی اس 21 پلاس قرار نگرفته، چرا که برخی از تصاویر ثبت شده رنگ ها را بیش از اندازه معمولی نشان میدهند. با تیک ست همراه باشید تا جدیدترین اخبار گوشی های پرچمدار سامسونگ را به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.