تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دقیق ترین خبر فاش شده در مورد مشخصات دوربین گلکسی S21 سامسونگ تا کنون

مشخصات لو رفته دوربین گلکسی S21 سامسونگ

تا رویداد رونمایی گلکسی اس ۲۱ سامسونگ زمان زیادی باقی نمانده است، اما نزدیک بودن این رویداد مانع از انتشار اخبار فاش شده در مورد این دستگاه نشده است. حالا Evan Blass مشهور، اطلاعاتی را در مورد مشخصات دوربین خانواده گلکسی S21 منتشر کرده است.

سامسونگ ممکن است رونمایی گلکسی اس ۲۱ را اواخر ۲۰۲۰ انجام دهد

همانطور که حدس می زنید، مشخصات دوربین مدل اولترا از سری گلکسی S21 برجسته خواهد بود. شما یک بار دیگر دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی را مشاهده خواهید کرد (اگر احتمالاً سنسوری برای نسل بعدی باشد)، اما دو دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی و یک لنز فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی به آن می پیوندد. همانطور که در گلکسی نوت ۲۰ دیدیم، میتوان انتظار فوکوس خودکار لیزری را شاهد باشیم. یک دوربین ۴۰ مگاپیکسلی سلفی با وضوح بالا را نیز در جلوی دستگاه خواهیم دید.

مشخصات دوربین گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس همانند مشخصات دوربین S20 خواهد بود. گزارش شده که فقط یک سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی در این دو مدل وجود خواهد داشت و در عکاسی تله همچنان از دوربین ۶۴ مگاپیکسلی استفاده می شود. می توانید یکبار دیگر انتظار یک دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی و یک سنسور ۱۰ مگاپیکسلی در جلوی دستگاه را داشته باشید.

در مشخصات دوربین هیچ اشاره ای به قابلیت های جدید نشده است، اگرچه اطلاعات قبلی حاکی از آن است که سری گلکسی S21 می تواند همزمان فیلم برداری جلو و عقب داشته و فیلم های 8K را با سرعت 30FPS ضبط کند. هرگونه پیشرفت عملی در محدوده S20 معمولاً از طریق ارتقا کیفیت حسگر یا ترفندهای نرم افزاری حاصل می شود.

برای تأیید مشخصات دوربین در هنگام معرفی سامسونگ گلکسی S21 در ۱۴ ژانویه، مدت زیادی نمانده است. البته به شرطی که این جزئیات دقیق باشد، به راحتی می توان گفت که دوربین ها بیشتر مورد توجه افرادی قرار می گیرد که کاربر گوشی های S10 یا مدل های قبل از آن بوده باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.