تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ بدون شارژر عرضه میشود

سری گلکسی اس ۲۱ شارژر

زمانی که شرکت اپل جک هدفون 3.5 میلیمتری را از طراحی آیفون ۷ کنار گذاشت، بسیاری از تولید کنندگان بزرگ گوشی های هوشمند واکنش نشان دادند و این شرکت را مورد تمسخر قرار دادند. در سال جاری اپل جدیدترین سری گوشی های پرچمدار خود را با نام آیفون ۱۲ در چهار مدل روانه بازار کرد و تصمیم گرفت شارژر و ایرپاد را از جعبه های آن حذف کند، که باز هم تولیدکنندگان اسمارت فون ها از جمله شرکت سامسونگ این تصمیم اپل را به نوعی مسخره کردند. به تازگی شواهدی به دست آمده که نشان میدهد سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ بدون شارژر عرضه میشود.

سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ بدون شارژر

گلکسی اس ۲۱ سری بدون شارژر سامسونگ
Galaxy S21

پس از اقدام اپل مبنی بر حذف شارژر از جعبه گوشی های آیفون 12، گزارش هایی از عرضه پرچمداران سامسونگ در سال 2021 بدون شارژر منتشر شد. در صورتی که هیچ گونه تایید و تکذیبی در این زمینه وجود ندارد و حتی سامسونگ در صفحه فیسبوک خود اپل را به خاطر حذف آداپتورهای شارژ مورد تمسخر قرار داد. البته حذف این پست از اکانت رسمی فیسبوک سامسونگ احتمال ارائه سری گلکسی اس ۲۱ بدون شارژر را بالا میبرد.

گواهینامه ANATEL کشور برزیل شواهدی را نشان میدهد که گوشی های سری Galaxy S21 سامسونگ در هر سه مدل خود بدون شارژر برای کاربران ارسال میشوند. ترجمه بخشی از سند صدور گواهینامه میگوید”تلفن همراه به همراه آداپتور شارژ فروخته نمیشود” اما اضافه میکند که گوشی های سری گلکسی اس ۲۱ با شارژرهای سامسونگ به شماره مدل EP-TA800 و EP-TA800B آزمایش شده اند. به علاوه اشاره میکند که این گوشی های هوشمند با هدفون فروخته نمیشوند اما به شماره مدل GH59-15107A و GH59-15106A و GH59-15403A برای آن ها مورد آزمایش قرار گرفته اند.

با این حال این احتمال وجود دارد که در برزیل خریداران سری گلکسی اس ۲۱ یک شارژر و هدست دریافت کنند، همان طور که اپل مجبور شد گوشی های آیفون ۱۲ را در این کشور به همراه شارژر ارائه کند. پیش بینی میکنیم شرکت سامسونگ تنها شرکتی نیست که در سال 2021 پرچمداران خود را بدون شارژر و هندزفری ارائه میکند و احتمالا شرکت های بزرگ دیگر نیز این سیاست را حداقل برای گوشی های رده بالای خود پیش خواهند گرفت. با تیک ست همراه باشید تا شما را از جدیدترن و کاملترین اخبار دنیای تکنولوژی و گوشی های موبایل مطلع کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.