تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت ارزان ترین گوشی تاشو بازار

سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت

در هفته های گذشته شرکت سامسونگ گوشی گلکسی زد فولد ۲ را رسما به بازار جهانی اسمارت فون ها معرفی کرد. پیش بینی میشود شرکت سامسونگ تعداد گوشی های تاشو بیشتری را در سال 2021 میلادی روانه بازار کند. برخی شایعات حکایت دارند که کره ای ها برای به دست آوردن سهم فروش بیشتر در بازار جهانی اسمارت فون ها در حال کار روی گوشی تاشو ارزان قیمتی با نام گلکسی زد فلیپ لایت هستند. در این صورت Galaxy Z Flip Lite احتمالا در مدل های بیشتر و با در تعداد دستگاه بیشتری تولید میشود.

ارزان ترین گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت

سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت ارزان ترین گوشی تاشو بازار
Galaxy Z Flip

گزارش منتشر شده از DSCCRoss میگوید گوشی های سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت از فناوری شیشه های UTG بهره میبرند . این فناوری برای اولین بار در گوشی Samsung Galaxy X Flip Lite به کار رفت و در ادامه در گوشی های دیگر تاشو سامسونگ نیز مورد استفاده قرار گرفت. به نظر میرسد استفاده از شیشه های UTG در حال حاضر گزینه ای بدون جایگزین در گوشی های تاشو کره ای هاست.

در صورت استفاده از UTG در سامسونگ گلکسی زد فلیپ لایت احتمالا این شرکت به دنبال راه حلی است تا هزینه های مربوط به این شیشه های محافظ ظریف را کاهش دهد. همان طور که گفتیم شیشه های محافظ UTG از مشخصات اصلی گوشی های تاشو حال حاضر بازار اسمارت فون هاست و بعید به نظر میرسد در Galaxy Z Flip Lite از این محافظ استفاده نشود.

گزارش DSCCRoss به طور صریح در مورد تولید Galaxy Z Flip Lite صحبتی مطرح نکرده است و ممکن است به این معنی باشد که سامسونگ به فکر ساختن چنین گوشی تاشو ارزان قیمتی است یا اینکه در حال کار روی تولید آن است. به هرحال پیش بینی میشود بازار جهانی اسمارت فون ها در سال 2021 به سمتی حرکت کند که اکثر افراد بتوانند از گوشی های تاشو استفاده کنند. با تیک ست در روزهای آینده همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار مطلع شوید.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.