تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دوربین 600 مگاپیکسلی سامسونگ برای گوشی های هوشمند

دوربین 600 مگاپیکسلی سامسونگ

در ماه آوریل سال جاری افشاگر معتبر و معروف توییتر Ice Universe اعلام کرد که شرکت سامسونگ در آینده ای نه چندان دور از سنسورهای دوربین با وضوح 600 مگاپیکسلی استفاده میکند. این سنسور دوربین قدرتمند قابلیت های فوق العاده ای دارد و حتی گفته میشود از توانایی چشم انسان و بینایی او پیشی میگیرد. به تازگی و در توییتی دیگر این افشاگر عنوان کرد که سنسور مورد بحث توسط کره ای ها در حال ساخت است.

دوربین 600 مگاپیکسلی سامسونگ

دوربین 600 مگاپیکسلی سامسونگ
Samsung 600-Megapixel Camera

افشاگر Ice Universe که چند بار تایید کرده که با بخش توسعه شرکت سامسونگ در کره جنوبی ارتباط هایی دارد، خبر از کار کردن کره ای ها روی دوربین 600 مگاپیکسلی میدهد. مطابق با اطلاعات قبلی ای که این کاربر به اشتراک گذاشته تقریبا میتوان به گفته های او اعتماد کرد، چرا که برای مثال او اولین نفری بود که تصاویر واقعی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

بررسی کامل دوربین گلکسی زد فولد ۲

اگر شرکت سامسونگ قصد تغییر فناوری اساسی خود را نداشته باشد، تصویر منتشر شده از دوربین 600 مگاپیکسلی نشان میدهد که این سنسور میتواند در گوشی های هوشمند آینده مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور جذاب و قدرتمند البته به تنهایی 12 درصد از سطح قاب پشتی گوشی هوشمند را اشغال میکند و 22 میلی متر به ضخامت پنل پشتی اضافه میکند.

اضافه شدن 22 میلی متر به ضخامت پنل پشتی گوشی هوشمند به نظر ناخوشایند میرسد. به هرحال باید منتظر بود و دید سامسونگ به چه صورتی چنین وضوح بالایی را در سنسورهای ISOCELL نسل بعدی خود اعمال خواهد کرد. بعید است در سال آینده میلادی شاهد ارائه سنسور 600 مگاپیکسلی سامسونگ در یک گوشی هوشمند به بازار باشیم. بعد از لنزهای دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ پیش بینی میکنیم کره ای ها در سال 2021 میلادی سنسورهای 192 مگاپیکسلی خود را در گوشی های پرچمدار جدید خود مورد استفاده قرار دهند. تیک ست را دنبال کنید تا کاملترین و بروزترین اخبار مربوط به محصولات جدید سامسونگ را در اختیار شما قرار دهیم.

منبع gizchina
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.