تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سامسونگ آداپتور شارژر را از جعبه گلکسی اس ۲۱ حذف میکند

گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژر

براساس اطلاعات موجود و به ویژه مصاحبه آخر مدیر بخش گوشی های موبایل سامسونگ، انتظار داریم سری Galaxy S21 در 14 ژانویه سال 2021 میلادی رونمایی شود، البته هنوز تاریخ دقیق این رویداد از سوی کره ای ها تایید نشده اما معرفی در ماه ژانویه قطعی است. در روزهای گذشته اخبار مختلفی راجع به پرچمداران آینده سامسونگ به گوشی میرسد، به تازگی شنیده میشود که این شرکت قصد دارد آداپتور شارژر را از جعبه گوشی های گلکسی اس ۲۱ حذف کند.

سری گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژر 

گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژر
Galaxy S21 without Charger Adapter

برای اولین شرکت اپل تصمیم گرفت تا آداپتورهای شارژر و ایرپاد را از جعبه گوشی های آیفون ۱۲ حذف کند. پس از این تصمیم اپل صفحه رسمی سامسونگ در فیسبوک با انتشار پستی غول مستقر در کوپرتینو را به تمسخر گرفت، اما چند وقت پیش این پست از فیسبوک سامسونگ پاک شد و به نظر میرسد کره ای ها نیز قصد دارد گوشی های پرچمدار گلکسی اس ۲۱ را بدون آداپتور شارژر ارائه کنند.

سامسونگ از زمان راه اندازی سری گلکسی نوت ۱۰ حداقل در کشور امریکا، این گوشی ها را بدون هندزفری در جعبه برای خریداران ارسال میکرد. هنوز مشخص نیست که در سری گلکسی اس ۲۱ تنها آداپتور شارژر حذف شده یا اینکه هندزفری یا هدست نیز داخل جعبه قرار ندارند، اما پس از حذف پست مربوط به تمسخر شرکت اپل احتمال حذف یکی از این لوازم جانبی یا هردو از جعبه پرچمدار آینده سامسونگ بسیار بالاست.

بدون شک حذف آداپتور شارژر از جعبه Galaxy S21 باعث کاهش هزینه های سامسونگ خواهد شد و این شرکت میتواند با پایین آوردن قیمت گوشی های پرچمدار خود با تولیدکنندگان چینی در بازار گوشی های رده بالا رقابت کند. بعضی از افراد پیش بینی میکنند که در صورت حذف آداپتور و هندزفری از جعبه های Galaxy S21 این احتمال وجود دارد که این شرکت گزینه ای را برای درخواست رایگان حداقل یکی از این دو لوازم جانبی به کاربران خود ارائه کند. همان طور که کاربران استفاده کننده از Galaxy Note 10 با درخواست از شرکت یک هندزفری به صورت رایگان دریافت میکردند. به هرحال به نظر میرسد باید تا زمان رونمایی رسمی منتظر ماند و دید که سامسونگ چه تصمیمی دارد.

همچنین بخوانید:

تیزر ویدئویی سری گلکسی S21

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.