تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

محموله های آیفون ۱۲ در فصل اول 2021 رشد 38 درصدی دارند

رشد محموله های آیفون ۱۲ در سه ماهه اول 2021

شرکت اپل گوشی های سری iPhone 12 را حدود دو ماه پیش و در اکتبر 2020 روانه بازار جهانی اسمارت فون ها کرد. چهار مدل گوشی جدید آیفون 12 همگی از نمایشگرهای OLED و اتصال 5G پشتیبانی میکنند که پس از عرضه با استقبال خوبی در سراسر جهان روبه رو شدند. بر همین اساس تحلیلگران معتقدند شرکت اپل برای فصل اول سال 2021 میلادی رشد 38 درصدی محموله های گوشی های آیفون ۱۲ را تجربه میکند.

رشد محموله های آیفون ۱۲ در سه ماهه اول 2021

محموله های آیفون ۱۲
iPhone 12

مطابق با گزارش منتشر شده از AppleInsider، غول فناوری مستقر در کوپرتینو سفارش های خود به شرکای تجاری مونتاژ و تامین کننده قطعات iPhone 12 برای سه ماهه اول سال آینده میلادی را افزایش داده است و به این ترتیب با رشد چشمگیر محموله های آیفون ۱۲ در این بازه زمانی مواجه خواهیم بود. سری آیفون 12 تا به امروز توانسته فروش خوبی را در بازارهای جهانی به دست بیاورد و انتظار میرود در سال آینده با افزایش تقاضا، این روند ادامه پیدا کند، همچنین پیش بینی میشود، میزان تقاضا برای مدتی تا سال 2021 ثابت بماند.

مشخصات کامل و بررسی تخصصی آیفون 12

تحلیلگران پیش بینی میکنند در سه ماهه اول سال 2021 محموله های آیفون ۱۲ به عدد 51 میلیون دستگاه میرسد، این رقم نسبت به گزارش قبلی که این تعداد را 47 میلیون دستگاه اعلام کرده بود بالاتر است. پیش بینی میشود افزایش حمل و نقل برای گوشی های iPhone 12 و iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max باشد چرا که مدل iPhone 12 Mini چندان مورد استقبال نیست و در این مدت میزان حمل و نقل آن تقریبا بدون تغییر خواهند ماند.

یکی از مهمترین بازارهای هدف شرکت اپل، بازار کشور چین است، بر همین اساس تنها در ماه نوامبر سال 2020 میلادی بیش از 6 میلیون دستگاه از محموله های iPhone 12 در مناطق مختلف کشور چین حمل شده است. رقمی که حدود 20 درصد از سهام کل بازار برای گوشی های آیفون ۱۲ است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی و گوشی های موبایل مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.