تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود SMS Backup & Restore Pro برنامه بکاپ گیری از پیام کوتاه در اندروید

SMS Backup & Restore Pro عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند در زمینه تهیه بکاپ از پیام های کوتاه و چند رسانه ای می باشد که توسط SyncTech Pty Ltd توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از اصلی ترین امکانات و قابلیت های دستگاه های هوشمند اندرویدی برقراری ارتباط می باشد. این ارتباط به چندین شکل مختلف صورت می پذیرد که یکی از رایج ترین آن ها ارسال و دریافت پیام کوتاه، یا به عبارتی اس ام اس می باشد. گرچه در سال های گذشته و با گسترش پیام رسان ها بیشترین ارتباط به سمت راه های اینترنتی سوق پیدا کرده است اما اس ام اس هم چنان یکی از بهترین و سریع ترین آن ها می باشد.

گاها برای تمامی ما پیش می آید که به صورت نا خودآگاه یکی از پیام های کوتاه مان را حذف می کنیم! در این شرایط بهترین راه بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه شده از اس ام اس ها می باشد! اس ام اس بکاپ ریستور با برقراری دسترسی کاربران به مجموعه ای از گزینه های متنوع کمک می کند که به سادگی هر چه تمام تر از پیام های کوتاه و یا چند رسانه ای نسخه پشتیبان تهیه کرده و در صورت نیاز آن ها را به سرعت بازگردانی کنید.

از این اپ هوشمند می توان در زمینه های مختلفی نظیر تعویض اسمارت فون استفاده کرد، زیرا تمامی جزئیات همراه با پیام ها ذخیره و ارسال می شوند. یکی از مهم ترین ویژگی های موجود در SMS Backup & Restore Pro توانایی برنامه ریزی نرم افزار برای تهیه بکاپ خودکار می باشد! به گونه ای که تنها کافی است یک زمان خاص را مشخص ساخته و مطمئن باشید که در آن تاریخ و ساعت نسخه پشتیبان تهیه می شود.

برای جلوگیری از حذف بکاپ گرفته شده، قادر خواهید بود که این نرم افزار را به سرور های ابری متصل کرده و همیشه یک نسخه از بکاپ ها را در این حافظه ها نگهداری کنید. برای جلوگیری از دسترسی دیگران به پیام های تان SMS Backup & Restore Pro را به گونه ای برنامه ریزی کنید که پس از تهیه بکاپ آن را فشرده کرده و به وسیله یک رمز عبور از این فایل محافظت نماید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه SMS Backup & Restore Pro اندروید :

  • پشتیبانی از تهیه بکاپ از پیام های کوتاه، پیام های چند رسانه ای و لیست تماس ها
  • امکان ذخیره فایل پشتیبان در سرور های ابری و یا حافظه محلی
  • فشرده سازی فایل های بکاپ و محافظت از آن ها به وسیله رمز عبور
  • تعیین مکالمات دلخواه خود و بکاپ گیری از این مکالمات
  • بازیابی فایل های پیشتیبان در انواع دستگاه های هوشمند اندرویدی
  • توانایی استفاده از برنامه برای انتقال اطلاعات به اسمارت فون جدید خود
  • پشتیبانی از انواع سرور های ابری

اپلیکیشن SMS Backup & Restore Pro با برقراری دسترسی کاربران اش به مجموعه ای از امکانات متنوع در زمینه تهیه نسخه پشتیبانی از پیام های کوتاه توسط توسعه دهنده اش با قیمت 4.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده و امتیاز 4.4 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت کرده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از دیتابیس وب سایت تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v10.08.006 :

* رفع مشکلات برنامه و بهبود تمامی عملکرد ها

دانلود رایگان فایل نصبی خریداری شده برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.