تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

طراحی دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸ پیش از رونمایی دسامبر مشخص شد

طراحی دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸

شرکت آنر برند فرعی هوآوی در حال کار روی گوشی های سری پرچمدار Honor V40 است و به زودی از آن ها رونمایی میکند. شرکت هوآوی اخیرا از گوشی هوآوی نوا ۸ اس ای رسما رونمایی کرد. گوشی های سری Nova 8 با دو مدل دیگر در آستانه رونمایی قرار دارند که نام این دو مدل نوا 8 و نوا 8 پرو میباشد. مطابق با اخبار شنیده شده پیش بینی میشود گوشی های آنر V40 و هوآوی نوا 8 در ماه دسامبر معرفی شوند. به تازگی یک خبرچین در فضای مجازی تصاویری را منتشر کرده که طراحی دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸ را مشخص میکند.

طراحی دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸

طراحی دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸
Honor V40 and Huawei Nova 8

انتظار میرفت که شرکت Huawei در رویدادهای جداگانه ای سری Honor V40 و Nova 8 را به بازار معرفی کند. در عین حال این احتمال نیز وجود دارد که این گوشی های جدید از طریق کنفرانس مطبوعاتی سالانه چینی ها در ماه دسامبر و در کنار یکدیگر رونمایی شوند.

تصاویری که از دوربین آنر وی ۴۰ و هوآوی نوا ۸ در فضای مجازی منتشر شده طراحی دوربین پنل پشتی را مشخص میکند. به این ترتیب میبینم که هر دو سری از تنظیمات دوربین چهارگانه استفاده میکنند. گوشی های سری Honor V40 از ماژول دوربینی مستطیل شکل و سری Nova 8 از محفظه دوربینی بیضی شکل بهره میبرند.

درباره مشخصات سری هوآوی نوا 8 گفته میشود که از پنل های OLED حفره دار استفاده میکنند و مدل معمولی با یک دوربین سلفی و مدل پرو با دو دوربین سلفی همراه خواهند بود. همچنین پردازنده ی Nova 8 در مدل پایه دایمنسیتی 820 است و در مدل پرو از چیپست دایمنسیتی 1000+ استفاده میشود.

در مورد مشخصات سری Honor V40 نیز باید گفت که از نمایشگرهای خمیده و 6.72 اینچی و FHD+ با پشتیبانی از نرخ نوسازی 120 هرتزی استفاده میشود. پیش بینی میشود پردازنده مدل آنر V40 پرو دایمنسیتی 1000+ باشد و در مدل آنر وی ۴۰ پرو پلاس نیز از چیپست Kirin 9000 استفاده شود. سری آنر وی 40 از لنز اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMXRYYB استفاده میکند و با شاررژ سریع 66 واتی و شارژ بی سیم 40 واتی همراه خواهد بود. با تیک ست همراه باشید تا روزهای در آینده از جدیدترین اخبار این گوشی ها مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.