تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اولین تصاویر زنده از گوشی گوگل پیکسل ایکس ای لو رفت

تصاویر گوگل پیکسل ایکس ای

شرکت گوگل در سال 2019 با گوشی های پیکسل ۳a و ۳a ایکس ال اولین میان رده های خود را به بازار جهانی اسمارت فون ها معرفی کرد. پس از آن و با تاخیر نسبتا زیاد گوشی میان رده دیگری با نام پیکسل ۴a را در سال جاری به بازار عرضه کرد که با قیمت 349 دلار فروش خوبی دارد. به تازگی اولین تصاویر زنده از میان رده جدید گوگل با نام پیکسل ایکس ای در فضای مجازی منتشر شده است.

اولین تصاویر زنده گوگل پیکسل ایکس ای

تصاویر گوگل پیکسل ایکس ای
Google Pixel XE

با توجه به تصاویر زنده منتشر شده از گوگل پیکسل ایکس ای و مشخص شدن فرکانس پردازنده آن، این دستگاه یک میان رده است. تصاویر Google Pixel XE همچنین از نمایشگری حفره دار و مجهز بودن به قابلیت NFC این گوشی خبر میدهند. نمایشگر این گوشی از یک حفره در قسمت بالا و سمت چپ خود برای قرار گرفتن دوربین سلفی استفاده میکند. شرکت گوگل از گوشی پیکسل ۴a استفاده از حفره را جایگزین بریدگی برای تعبیه دوربین سلفی کرد و در گوشی های پیکسل ۵ و پیکسل ۴a 5G این راه را ادامه داد.

در تصاویر منتشر شده و در بخش تنظیمات گوشی و درباره تلفن، اسم دستگاه گوگل پیکسل ایکس ای نوشته شده است و در تصویر دیگری گزینه پشتیبانی از قابلیت NFC و بلوتوث در صفحه دستگاه های متصل دیده میشود. بعلاوه به نظر میرسد Google Pixel XE قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت را ارائه میدهد که یکی از آن ها میتواند الکترونیکی باشد.

تصاویر گوگل پیکسل ایکس ای
Google Pixel XE

تصاویر زنده Google Pixel XE فرکانس پردازنده استفاده شده در این گوشی را 1.8 گیگاهرتزی نشان میدهد و استفاده از سیستم عامل اندروید ۱۱ را مشخص میکند. احتمالا گوگل برای گوشی جدید خود از تراشه های میان رده کوالکام استفاده خواهد کرد. این تصاویر هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند و با توجه به این که میتوان نام دستگاه را در قسمت درباره تلفن تغییر داد کمی مشکوک به نظر میرسند. با تیک ست همراه باشید تا در روزهای آینده خبرهای تکمیلی و جدیدتری از گوشی میان رده جدید گوگل به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.