تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اولین تصاویر زنده ردمی کی ۴۰ طراحی جدید دوربین را نشان میدهد

اولین تصاویر زنده ردمی کی ۴۰

سری گوشی های Redmi K با استقبال خوبی در بازار جهانی اسمارت فون ها مواجه شد، این خانواده با سری Redmi K20 آغاز به کار کرد که دارای سه مدل Redmi K20 و Redmi K20 Pro و Redmi K20 Pro Premium بود. سری Redmi K30 نیز با 8 مدل مختلف و با تنوعی جالب به بازار عرضه شد و نسل بعدی این گوشی ها سری Redmi K40 هنوز معرفی نشده و در ماه های گذشته اخبار و شایعات مختلفی پیرامون آن شنیده میشود. به تازگی اولین تصاویر زنده ردمی کی ۴۰ در مدل استاندارد، طراحی گوشی را در نشان میدهد.

اولین تصاویر زنده ردمی کی ۴۰ 

تصاویر ردمی کی ۴۰
Redmi K40

اولین تصاویر زنده گوشی ردمی کی ۴۰ توسط کاربر توییتر به اسم Sudhanshu در توییتر به اشتراک گذاشته شده و طراحی جدید گوشی را به خضوص در قسمت تنظیمات دوربین مشخص میکند. گوشی Redmi K40 دارای یک حفره در قسمت بالایی و مرکزی نمایشگر برای قرارگرفتن دوربین سلفی است، برخلاف ردمی کی 30 که از یک حفره در قسمت سمت راست و بالای نمایشگر خود میزبانی میکرد. هنوز مشخص نیست که طراحی تمام مدل های سری Rdemi K40 مشابه باشد، چرا که Redmi K30 با مدل ها و طرح های مختلف روانه بازار شده بود.

تصاویر ردمی کی ۴۰
Redmi K40

با توجه به تصاویر Redmi K40 ، این گوشی از مجموعه دوربینی چهارگانه پشتیبانی میکند که مشابه سری قبل است اما با محفظه دوربینی متفاوت و نحوه تنظیم سنسورهای دیگری همراه است. محفظه دوربین ردمی کی ۴۰ مستطیل شکل با کناره های خمیده است که یک سنسور بزرگ در قسمت بالایی آن قرار دارد، دو حسگر کوچکتر کمی پایین تر تعبیه شده اند و یک سنسور بزرگ دیگر در قسمت پایینی مورد استفاده قرار میگیرد.

تصاویر ردمی کی ۴۰
Redmi K40

تصاویر قسمت پایینی Redmi K40 وجود جک هدفون 3.5 میلیمتری را در این دستگاه تایید میکند. همچنین پورت USB-C در قسمت سمت چپ بدنه و پنجره های مشکب بلندگو در سمت راست دستگاه طراحی شده اند. انتظار داریم ردمی کی ۴۰ در ماه جاری معرفی شود. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار گوشی های پرچمدار ردمی مطلع شوید.

همچنین بخوانید:

بررسی تخصصی و مشخصات کامل گوشی ردمی ۹ پرایم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.