تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اولین رندر گوشی هوآوی پی ۵۰ پرو با نمایشگر حفره دار

اولین رندر هوآوی پی ۵۰ پرو

شرکت هوآوی در ماه اکتبر 2020 از جدیدترین سری پرچمداران خود با نام Huawei Mate 40 در چهار مدل رونمایی کرد. حدود یک هفته پیش نیز چینی ها گوشی های هوآوی نوا 8 و هوآوی نوا 8 پرو را به بازار معرفی کردند، به تازگی اما اولین رندر پرچمدار آینده هوآوی گوشی پی ۵۰ پرو در فضای مجازی منتشر شده که نمایشگر حفره دار آن را نشان میدهد.

اولین تصویر هوآوی پی ۵۰ پرو

اولین رندر هوآوی پی ۵۰ پرو
Mate40 RS

اولین رندر هوآوی پی ۵۰ پرو توسط Steve Hemmerstoffer معروف در اینترنت به اشتراک گذاشته شده که یک تصویر مبتنی بر CAD از پرچمدار آینده چینی هاست. او ادعا میکند Huawei P50 Pro از یک صفحه نمایش 6.6 اینچی استفاده میکند و ارتفاع و عرض آن به ترتیب 159 و 73 میلیمتر است.

گوشی Huawei P50 Pro به عنوان جانشین Huawei P40 Pro وارد بازار میشود و برخلاف مدل نسل قبلی که از سیستم بلندگوهای گوشواره مغناطیسی استفاده میکرد، به یک بلندگوی استاندارد مجهز شده است، با توجه به تصویر رندر این گوشی پرچمدار همچنین شاهد لبه های باریک تر با یک نمایشگر منحنی مشابه پرچمداران دیگر هوآوی هستیم.

هوآوی پی ۵۰ پرو برای قرار گرفتن دوربین سلفی از یک حفره در قسمت بالایی و مرکز نمایشگر استفاده میکند و از برش قرصی شکل و یا دوربین سلفی زیر نمایشگر خبری نخواهد بود. از آن جایی که روزهای ابتدایی درز شایعات و اخبار راجع به این گوشی پرچمدار است، اطلاعات بیشتری و دقیق تری در دست نیست.

در روزهای آینده به طور قطع خبرهای بیشتری از گوشی پرچمدار Huawei P50 Pro شنیده میشود و انتظار داریم چینی ها این دستگاه را برای دریافت گواهینامه های مختلف به مراجع مرتبط ارسال کنند. به هر حال باید منتظر ماند و دید هوآوی پی ۵۰ با چه ویژگی هایی وارد بازار میشود. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کامل ترین اخبار گوشی های هوشمند مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.