تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی اس ۲۱ ارزان قیمت ترین پرچمدار سامسونگ در سالهای اخیر

گلکسی اس ۲۱ ارزان قیمت ترین پرچمدار سامسونگ

شرکت سامسونگ جدیدترین سری پرچمداران خود را در ماه ژانویه 2021 معرفی میکند، انتظار داریم تاریخ دقیق رونمایی از این گوشی ها 14 ژانویه باشد، با اینکه هنوز این زمان را کره ای ها تایید نکرده اند. سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ در سه مدل وارد بازار اسمارت فون ها میشود و ارزان قیمت ترین پرچمدار این شرکت در سال های اخیر است.

گلکسی اس ۲۱ ارزان قیمت ترین پرچمدار سامسونگ

گلکسی اس ۲۱ ارزان قیمت ترین پرچمدار
Galaxy S21

مطابق با گزارش تازه ای که از کره جنوبی منتشر شده، سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ ارزان قیمت ترین پرچمدار سال های اخیر این غول بزرگ دنیای فناوری و گوشی های هوشمند است. این گزارش عنوان میکند که منابع صنعتی نزدیک به سامسونگ قیمت سری Galaxy S21 را بین 980,000 هزار تا 1.18 میلیون وون (واحد پول کره جنوبی) تخمین میزنند که در واقع رقمی بین 900 تا 1085 دلار است.

مشخصات کامل گلکسی S21 و S21+

شرکت سامسونگ در اوایل سال 2020 میلادی از سری Galaxy S20 با پایه قیمت 999 دلاری رونمایی کرد. این گوشی های پرچمدار به دلیل شیوع ویروس کرونا با استقبال و فروش قابل قبولی مواجه نشدند، به همین دلیل سامسونگ در سری Galaxy S21 تصمیم گرفت برچسب قیمت محصولات خود را کاهش دهد.

قیمت پایه 899 دلاری گلکسی اس 21 این گوشی پرچمدار را به ارزان قیمت ترین اسمارت فون رده بالای سامسونگ در سال های اخیر تبدیل میکند. در واقع این گوشی بالاتر از گوشی Galaxy S7 قرار میگیرد که با قیمتی  836,000 وون که معادل 750 دلار است چهار سال پیش وارد بازار جهانی اسمارت فون ها شد.

گزارش منتشر شده همچنین عنوان میکند، موفقیت گوشی گلکسی اس ۲۰ نسخه هواداران از نظر فروش در بازار موجب شد تا کره ای ها تصمیم قطعی خود را برای کاهش قیمت پایه سری Galaxy S21 عملی کنند. البته از دلایل اصلی و مهم این تصمیم میشود به رقابت این گوشی های پرچمدار با گوشی های جدید آیفون ۱۲ در به دست آوردن سهم فروش بیشتر بازار جهانی اسمارت فون ها اشاره کرد. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کامل ترین اخبار گوشی های پرچمدار سامسونگ باخبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.