تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی آنر وی ۴۰ تاییدیه گواهینامه Rheinland را دریافت کرد

آنر وی ۴۰ تاییدیه Rheinland را گرفت

انتظار میرود گوشی Honor V40 به عنوان اولین اسمارت فون این برند بعد از جدایی از هوآوی در تاریخ 12 ژانویه به صورت رسمی معرفی شود. در روزهای گذشته اطلاعات و مشخصات مختلفی از این گوشی پرچمدار در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده و به تازگی شنیده میشود آنر وی ۴۰ توانسته تاییده گواهینامه Rheinland را دریافت کند.

آنر وی ۴۰ تاییده Rheinland را دریافت کرد

آنر وی ۴۰ گواهینامه
Honor V40 in Rheinland

گوشی آنر وی ۴۰ با شماره مدل YOK-AN10 در لیست اسناد گواهینامه Rheinland دیده میشود، این گواهینامه نشان میدهد Honor V40 از شارژ سریع بی سیم 50 واتی پشتیبانی میکند. پوستر رسمی پیش فروش این گوشی پرچمدار که در روزهای گذشته در Weibo منتشر شده خبر از نمایشگر منحنی آن میدهد، پیش فروش آفلاین این دستگاه جدید در فروشگاه های بزرگ آغاز شده ولی بنظر میرسد از تاریخ 12 ژانویه رسما فروش به صورت آنلاین انجام شود.

گوشی Honor V40 پیش از این در لیست اسناد گواهینامه های دیگری از جمله TENAA نیز دیده شده بود که نشان میدهد در آینده ای نزدیک باید شاهد رونمایی از این اسمارت فون باشیم. همچنین از لیست این گواهینامه ها مشخص شده آنر وی 40 از شارژر استاندارد Huawei HW-110600C0x استفاده میکند که توانایی پشتیبانی از شارژ 66 واتی را دارد.

گفته میشود سیستم عامل آنر وی 40 اندروید 10 است اماهنوز مشخص نیست این دستگاه از GMS پشتیبانی میکند یا خیر. همچنین پیشرفته ترین پردازنده مدیاتک با نام رمز Thi که همان دایمنسیتی 1000+ است پردازش داده های پرچمدار آنر را انجام میدهد. نمایشگر مورد استفاده در این گوشی با احتمال فراوان با مدل هوآوی نوا ۸ پرو که اخیرا توسط چینی ها راه اندازی شد مشابه است و نرخ نوسازی 120 هرتزی و سرعت نمونه برداری لمسی 300 هرتزی را ارائه میدهد.

آنر وی ۴۰ به نظر میرسد بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های گوشی های هوآوی را حفظ کرده ولی برخلاف این برند احتمالا با ممنوعیت های ایالات متحده امریکا روبه رو نخواهد شد، دریافت گواهینامه مختلف این گوشی را به رونمایی رسمی بسیار نزدیک کرده است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و بروزترین اخبار گوشی های موبایل مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.