تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رونمایی آیفون SE 2021 در نیمه اول سال آینده انجام نمیشود

رونمایی آیفون SE 2021

به تازگی مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل در مطلبی عنوان کرده که رونمایی آیفون SE 2021 در نیمه اول سال آینده انجام نمیشود. گوشی های آیفون SE 2020 با مشخصات فنی مناسب و عملکرد خوب برچسب قیمتی مناسبی دارند و با استقبال خوبی مواجه شده اند. به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان اپل منتظر رونمایی از iPhone SE 2021 هستند.

رونمایی آیفون SE 2021 

رونمایی آیفون SE 2021
iPhone SE 2020

بنابر اعلام مینگ چی کو رونمایی آیفون SE 2021 بعید است در نیمه اول 2021 انجام شود. مینگ میگوید تامین کننده های اپل برای دوربین های آیفون ۱۳ درگیر رقابتی سخت با یکدیگر شده اند که همین مسئله میتواند موجب عقب افتادن تولید iPhone SE 2021 شود.

بررسی تخصصی و مشخصات کامل آیفون 12

شرکت اپل گوشی های آیفون SE 2020 را در آوریل سال جاری میلادی روانه بازار کرد. گوشی های iPhone SE 2020 با سخت افزار داخلی مشابه آیفون ۱۱ و در بدنه آیفون ۸ با چند تفاوت جزئی وارد بازار شدند. این مدل از گوشی های آیفون به عنوان ارزان ترین گوشی شرکت اپل با استقبال و محبوبیت زیادی مواجه شد. حالا به نظر میرسد افرادی که چشم به رونمایی از آیفون SE 2021 داشتند باید مدت بیشتری را منتظر بمانند.

در این گزارش آماده است که شرکت تایوانی GSEO که وظیفه تامین سخت افزار دوربین های اپل را به عهده دارد با دیگر شرکت های تامین کننده اپل درگیر رقابتی سخت شده است. در واقع سه شرکت دیگر با نام های Semco و Largan Precision و Sunny Optical برای تامین قطعات دوربین آیفون 13 با این شرکت تایوانی رقابت میکنند. مینگ چی کو معتقد است این رقابت باعث شده تا برنامه های تولید اپل برای iPhone SE 2021 با تاخیر مواجه شود.

شرکت GSEO ممکن است سفارشات دوربین فوق عریض آیفون 13 را دلیل رقابت بوجود آمده از دست بدهد. این شرکت در حالی 50 درصد سفارش دوربین های فوق عریض آیفون 12 را برآورده میکند که ممکن است برای iPhone 13 این میزان به 30 درصد کاهش پیدا کند. برای اطلاع از اخبار بیشتر iPhone SE 2021 در روزهای آینده با تیک ست همراه باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.