تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رونمایی رسمی گوشی های سری هوآوی نوا ۸ در تاریخ ۲۳ دسامبر

رونمایی رسمی نوا ۸

حدود یک ماه پیش شرکت هوآوی، گوشی Nova 8 SE را به عنوان یک دستگاه 5G و مقرون به صرفه معرفی کرد. به تازگی این شرکت چینی در سایت معتبر Weibo تاریخ رسمی رونمایی از سری هوآوی نوا ۸ را ۲۳ دسامبر سال جاری اعلام کرده است. این سری از گوشی های جدید هوآوی در دو مدل Nova 8 و Nova 8 Pro به بازار عرضه میشود که میتواند مدل استاندارد یک گوشی میان رده رو به بالا و مدل پرو یک گوشی رده بالا باشد.

رونمایی رسمی نوا ۸

رونمایی رسمی سری نوا ۸ هوآوی
Huawei Nova 8

پوستر منتشر شده از رونمایی رسمی سری هوآوی نوا ۸ قاب پشتی این گوشی ها را نشان میدهد که محفظه دوربین بیضی شکل برای آن طراحی شده است. طراحی دوبین سری Nova 8 حدود یک ماه پیش در تصویری لو رفته بود که ماژول دوربینی بیضی شکلی را مشابه پوستر منتشر شده نشان میداد که میتواند چهار یا پنج سنسور را داخل خود جای بدهد.

در مورد طراحی و مشخصات پنل جلویی و نمایشگر سری Huawei Nova 8 هنوز هیچ خبر رسمی ای وجود ندارد اما پیش بینی میشود این دستگاه ها از نمایشگرهای تخت با حفره های دوگانه برای قرار گرفتن دوربین سلفی دوگانه پشتیبانی کنند. البته این امکان وجود دارد که مدل پرو به نمایشگری منحنی مجهز شود. همچنین بنابر اطلاعات منتشر شده گوشی های سری نوا ۸ از نرخ تازه سازی بالایی پشتیبانی میکنند.

در صورتی که هوآوی نوا ۸ پرو یک گوشی بالارده باشد در بهترین شرایط میتواند با تراشه کایرین ۹۰۰۰ یا کایرین ۹۰۰۰ ای به صورت رسمی رونمایی شود، البته کمبود موجودی این تراشه در انبارهای چینی ها و عدم مجوز تولید دوباره آن توسط دولت امریکا استفاده از پردازنده های Kirin را مشکل میکند. به همین دلیل هنوز مشخص نیست چیپست مورد استفاده در سری Nova 8 دایمنسیتی است یا کایرین.

در کنار رونمایی رسمی از سری Nova 8 در تاریخ 23 دسامبر، شرکت هوآوی از گوشی انجوی ۲۰ اس ای و گجت واچ فیت نیز رونمایی میکند. در مورد قیمت گوشی های نوا ۸ نیز گفته میشود مدل استاندارد با قیمت ۴۵۹ دلاری فروخته خواهد شد و مدل پرو برچسب قیمتی ۶۱۲ دلاری دارد. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار گوشی های آینده هوآوی مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.