تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ردمی کی ۴۰ پرو بدون دوربین سلفی پاپ آپ معرفی میشود

ردمی کی ۴۰ پرو بدون دوربین سلفی پاپ آپ

چند روز پیش بود که خبر استفاده ردمی از تراشه پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ در گوشی های پرچمدار این شرکت در سال 2021 به گوشی رسید. یکی از اسمارت فون های پرچمداری که میتواند به پردازنده اسنپدراگون 888 مجهز باشید گوشی Redmi K40 Pro است که به عنوان جانشین Redmi K30 Pro در سه ماهه اول سال 2021 میلادی به بازار عرضه میشود. به تازگی شنیده میشود ردمی کی ۴۰ پرو بر خلاف کی ۲۰ پرو و کی ۳۰ پرو مدل های مشابه نسل های قبلی از دوربین سلفی پاپ آپ استفاده نمیکند.

ردمی کی ۴۰ پرو بدون دوربین سلفی پاپ آپ

ردمی کی ۴۰ پرو بدون دوربین سلفی پاپ آپ معرفی میشود
Redmi K40

بنابر اطلاعات جدید به دست آمده از یکی از افشاگران دنیای مجازی گوشی ردمی کی ۴۰ پرو از دوربین سلفی پاپ آپ استفاده نمیکند و دارای نمایشگری با یک حفره در قسمت بالایی و سمت چپ برای تعبیه دوربین سلفی است. در ماه های اخیر شایعات زیادی مبنی بر استفاده Redmi K40 Pro از نمایشگر حفره دار شنیده میشد که به نظر میرسد درست باشد.

مشخصات کامل و بررسی تخصصی ردمی نوت ۹ اس

یکی از گزارش های ماه گذشته راجع به گوشی Redmi K40 Pro از نمایشگر OLED و مسطح این دستگاه خبر میداد که با حفره ای به اندازه 3.7 میلیمتر برای قرار گرفتن دوربین سلفی همراه است. یکی از ضعف های پرچمدار نسل گذشته ردمی، کی ۳۰ پرو این بود که تنها از نرخ نوسازی 60 هرتزی پشتیبانی میکند در صورتی که درباره نرخ نوسازی نمایشگر ردمی کی ۴۰ پرو صحبت از نرخ های 90 هرتز، 120 هرتز و یا حتی 144 هرتزی است.

به نظر استفاده از چیپست قدرتمند و پرچمدار اسنپدراگون 888 برای پردازش داده های گوشی Redmi K40 Pro قطعی است و باید منتظر رونمایی از این گوشی پرچمدار در فصل اول سال آینده میلادی باشیم. در مورد گوشی ردمی کی ۴۰ نیز گفته میشود احتمالا تا آخر سال جاری یا اوایل سال 2021 به بازار معرفی میشود و از نمایشگری LCD با نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی میکند. گفته میشود Redmi K40 به چیپست دایمنسیتی 1000+ و منبع تغذیه ای 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز است. با تیک ست همراه باشید تا جدیدترین اخبار گوشی های پرچمدار ردمی را به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.