تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

۹ مورد مهم و اساسی بعد از راه اندازی دستگاه اندرویدی

پس از انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به گوشی جدید، تنظیمات مهم را فراموش نکنید!

راه اندازی یک گوشی جدید اندرویدی مانند راه اندازی یک آپارتمان جدید است و ممکن است کارهای زیادی را در هنگام تنظیم کردن گوشیتان فراموش کنید. در اینجا در تیک ست ، ما اینجا هستیم تا به شما در یادآوری برخی از موارد کوچک بعد از دانلود برنامه ها و وارد کردن حساب گوگل در دستگاه جدید، کمک کنیم. این ۹ مورد مهم و اساسی بعد از راه اندازی دستگاه اندرویدی، بدان معنا نیست که شما باید همه آنها را یک باره انجام دهید.

یک دستگاه جدید فرصتی برای شروعی جدید است که بهترین زمان را برای شما ایجاد می کند تا به برخی از عادت های بهتر در مورد برنامه ها و استفاده از اندروید برسید.

قوانین “مزاحم نشوید” یا “Do Not Disturb” را بررسی کنید

حتما برایتان پیش آمده که فراوش کنید قبل از مدرسه، جلسه کاری یا کلاس آموزشی گوشی خود را در حالت سکوت قرار دهید. قوانین Do Not Disturb یا مزاحم نشوید کار را برای شما آسان می کند! قوانین خودکار DND یکی از برجسته ترین ویژگی های اندروید است که به شما امکان می دهد در زمان های مهم از حواس پرتی یا اعلان های پر سر و صدا جلوگیری کنید.

می توانید در بخش استثناها قوانین مشخص تری برای باید ها و نباید ها تعیین کنید. همچنین می توانید صدای اعلان، لرزش و آیکون ها را در Do Not Disturb متوقف کنید.

نحوه افزودن قانون “مزاحم نشوید” در اکثر گوشی های اندرویدی
 1. با کشیدن انگشت به پایین از لبه بالایی صفحه، اعلان را پایین بکشید.
 2. برای باز کردن تنظیمات سریع، دوباره از لبه بالای صفحه به پایین بکشید.
 3. Do Not Disturb را فشار دهید و نگه دارید تا منوی Do Not Disturb ظاهر شود.do not disturb در وان پلاس
 4. روی روشن کردن خودکار یا Turn on automatically ضربه بزنید.
 5. روی افزودن قانون یا Add rule ضربه بزنید.
 6. برخی از دستگاه ها می توانند قوانین DND را در حین وقایع خاص روشن کنند اما همه می توانند قوانین DND را در زمان های مشخص روشن کنند. برای ایجاد یک قانون مبتنی بر زمان ، روی Time ضربه بزنید.do not disturb در وان پلاس
 7. قانون جدید خود را نامگذاری کنید.
 8. روی افزودن یا Add ضربه بزنید.
 9. پارامترهای قانون پیش فرض به روزها اضافه می شوند، زمان شروع و زمان پایان. برای ویرایش اینکه کدام روزهای هفته شامل این قانون می شوند، روی روزها یا Days ضربه بزنید.
 10. روی روزهایی که نمی خواهید قانون شما فعال باشد ضربه بزنید تا علامت آنها را بردارید. هر روز علامت گذاری شده یا برجسته شده روزهای فعال بودن قانون Do Not Disturb است.
 11. پس از مشخص کردن روزهای دلخواه، روی Done ضربه بزنید.مراحل مزاحم نشوید در اندروید
 12. برای تغییر زمان اعمال قانون، روی زمان شروع یا Start time ضربه بزنید.
 13. روی ساعت یا hour که می خواهید قانون اجرا شود ضربه بزنید.
 14. روی دقیقه یا minute که می خواهید قانون اجرا شود ضربه بزنید.
 15. (فقط زمان 12 ساعته) اگر باید از PM به AM تغییر دهید، روی AM ضربه بزنید.
 16. روی OK ضربه بزنید.مراحل مزاحم نشوید در اندروید
 17. روی End time ضربه بزنید و مراحل ۱۳ تا ۱۶ را تکرار کنید.
 18. اگر می خواهید یک زنگ هشدار بتواند یک قانون را زودتر لغو کرده و به پایان برساند – مانند یک زنگ هشدار خیلی زود قبل از پرواز برای عزیمت به فرودگاه – اگر ضامن از قبل فعال نیست، با زنگ هشدار می توانید زمان پایان را لغو کنید.
 19. برای خارج شدن از زیر منو و ذخیره قانون، روی back arrow در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

مانند اکثر منوهای سیستم، منوی “مزاحم نشوید” بسته به برند گوشی و نسخه نرم افزاری شما می تواند کمی متفاوت به نظر برسد، اما تنها سازنده ای که تفاوت زیادی در رابطه با DND ایجاد کرده سامسونگ است. منوی Do Not Disturb سامسونگ کمترین و محدودترین است، زیرا شما به یک قانون خودکار محدود می شوید. اکثر گوشی ها به شما اجازه‌ی تنظیم چندین قانون DND را می دهند – و شما نمی توانید مدت زمان پیش فرض یا زمان بندی شده را هنگام تغییر وضعیت DND خارج از قانون خودکار تنظیم کنید.

 

برنامه های پیش فرض خود را تنظیم کنید

هنگامی که برای اولین بار از گوشی اندروید جدید خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنید، در بسیاری از موارد برای باز کردن فایل های مختلف پیغام باز کردن با یا Open with را مشاهده خواهید کرد. اگر هنوز برنامه پیش فرض مورد نظرتان را برای کاری انتخاب نکرده اید، این اعلان ها آزار دهنده اما ضروری است. مطمئناً اگر برنامه های پیش فرض را یک بار برای همیشه مشخص کنید، می توانید در هفته های آینده از همه آن پاپ آپ های مزاحم خلاص شوید.

نحوه تنظیم برنامه های پیش فرض
 1. برنامه تنظیمات یا Settings را باز کنید.
 2. روی برنامه ها یا  Apps یا برنامه ها و اعلانات یا Apps & notifications ضربه بزنید (ممکن است اسم این گزینه بنا بر نوع گوشی متفاوت باشد).
 3. روی برنامه های پیش فرض یا Default apps ضربه بزنید. اگر گزینه Default apps را در صفحه خود مشاهده نمی کنید، ممکن است لازم باشد آن را با یکی از روش های زیر پیدا کنید:
  • (دستگاه های سامسونگ) روی نماد منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
  • (دستگاه های گوگل پیکسل) برای گسترش منوی برنامه ها، به پایین پیمایش کرده و روی Advanced بزنید.

  تنظیم برنامه های پیش فرض

 4. روی نوع برنامه یا app type که می خواهید به طور پیش فرض به آن اختصاص دهید، ضربه بزنید.
 5. روی برنامه مورد نظر که می خواهید پیش فرض باشد ضربه بزنید.
 6. برای خارج شدن از زیر منو و ذخیره تغییر، روی علامت بازگشت در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.
 7. مراحل ۴ تا ۶ را به دلخواه برای انواع برنامه های ذکر شده تکرار کنید.تنظیم برنامه های پیش فرض

در پایین لیست برنامه های پیش فرض، زیرمنوی Opening links وجود دارد. از این زیر منو می توان برای پاک کردن پیش فرض هایی که به طور اتفاقی و به اشتباه تنظیم کرده اید، نوع خاصی از پیوند را باز کرد. مانند باز کردن لینک های یوتیوب با مرورگر سامسونگ به جای خود برنامه یوتیوب.

نحوه تغییر برنامه‌های پیش‌فرض در گوشی گلکسی سامسونگ

 

اعمال کردن یک تم جدید

روزگاری اندروید محیط تاریکی بود. مکانی زیبا اما خطرناک که اشکالات و خرابی های برنامه ها در سایه های یک رابط کاربری زغالی و آبی Holo کمین کرده بودند. سپس Material Design آمد و همه چیز را با رنگ سفید جایگزین کرد.

در حالی که گوگل سالها قبل از اندروید ۱۰ برای بدست آوردن یک تم تاریک تلاش می کرد، تولیدکنندگانی مانند سامسونگ و وان پلاس برای کنترل ظاهر سیستم اندروید به کاربران خود اجازه دادند.

تم های سیستم هنوز استاندارد نشده اند و بنابراین در مکان های مختلف ظاهر می شوند:

 • اگر گوشی شما از اندروید ۱۰ استفاده می کند، می توانید با استفاده از تم جدید تاریک، برنامه های پشتیبانی شده و منوهای سیستم را به طور خودکار سیاه کنید. دارک مود هنوز در بسیاری از دستگاه ها وجود ندارد.
 • در گوشی های سامسونگ، برنامه Samsung Themes، ظاهر دستگاه را تغییر می دهند. با انتخاب یک تم جدید در برنامه سامسونگ تم، ظاهر Always On Display، فونت ها، آیکون ها و تصاویر پس زمینه متفاوت می شود. اگر تم های Samsung را بین برنامه های خود نمی بینید، می توانید از گزینه Wallpaper and themes در منوی تنظیمات اصلی به آن دسترسی پیدا کنید. تعداد زیادی از تم های سامسونگ هزینه بر هستند، اما هنوز هم تم های ارزشمند رایگان وجود دارد.
 • برای وان پلاس، طرح زمینه در قسمت Display برنامه تنظیمات قرار دارد. جایی که می توانید یک تم روشن/تیره، نوع رنگ، فونت سیستم و تصویر زمینه را در قسمت Customization تنظیم کنید.
 • اگر موفق به پیدا کردن بخش تم ها نشدید، روی نوار جستجو در بالای برنامه تنظیمات گوشی خود ضربه بزنید و theme را تایپ کنید. اگر تنظیمات تم وجود دارد، باید سریع ظاهر شود.

 

از میانبرهای حرکتی و گزینه های پیمایش گوشی جدید خود بازدید کنید

میانبرهای حرکتی، ناوبری اشاره ای و شکل ظاهری نوار پیمایش در سال گذشته شاهد تغییرات زیادی بوده است ولی همه آنها خوب نیستند، اما این مواردی هستند که شما باید بعد از راه اندازی اولیه از نزدیک به آنها نگاه کنید. گوشی ها می توانند سبک های مختلفی از اشاره داشته باشند و هنگامی که می توانید از آنها در برنامه های پرکاربرد خود استفاده کنید به جای اینکه در منوی تنظیمات اولیه گیر کنید، آزمایش و آزمایش آنها ساده تر است.

مانند مضامین سیستم، حرکات تمایل دارند در مکانهای مختلف در گوشی های مختلف پنهان شوند، اما اگر برنامه تنظیمات را باز کنید و “gesture” را تایپ کنید، باید نمایش داده شوند و به شما بگویند که کدام منوها را پنهان می کنند. همه میانبرهای اشاره را جستجو کنید / ویژگی های تلفن شما ، صرف نظر از اینکه از کدام یک استفاده می کنید. در صورت تمایل می توانید برخی یا همه آنها را غیرفعال کنید، اما ابتدا ببینید آنها چه کاری انجام می دهند.

برخی از این میانبرهای حرکتی نه تنها می توانند در زندگی روزمره کاملاً مفید باشند، مانند دو ضربه سریع برای روشن کردن صفحه، اما برخی از آنها می توانند تنظیمات مهمی باشند که باید در موارد اضطراری به خاطر بسپارید. مانند دکمه وحشت پنهان وان پلاس یا دکمه خاموش کردن سریع زنگ گوگل پیکسل.

 

برای بیدار کردن/باز کردن قفل دستگاه به دستیار صوتی گوگل دوباره آموزش دهید و OK Google را روشن کنید

در حالی که Google Assistant اکنون بخشی از مراحل اولیه نصب در بسیاری از گوشی های جدید است، من همچنین می دانم که افراد تمایل دارند از بخش Voice Match صرف نظر کنند. این که آیا گوشی جدید شما فقط مدل صدای قبلی خود را وارد کرده است یا از آن صرف نظر کرده اید زیرا در ابتدا تلفن خود را در یک محیط پر سر و صدا تنظیم کرده اید – مانند یک فروشگاه شلوغ شرکت حمل و نقل – باید یک اتاق ساکت پیدا کنید و Voice Match را در تلفن جدید خود دوباره آموزش دهید.

ما همچنین می توانیم این زمان را تأمین کنیم تا بگوییم که “OK Google” در صورت خاموش بودن صفحه تلفن شما را بیدار می کند و در صورت قفل شدن تلفن شما قفل آن را باز می کند ، دو مشکلی که از طریق کاربران جدید در زیرشاخه های Android با فرکانس چشمگیر ظاهر می شود.

نحوه آموزش مجدد دستیار Google Voice Match
 1. برنامه اصلی Google ، یکی از برنامه های از پیش نصب شده روی تلفن خود را باز کنید.
 2. روی بیشتر ضربه بزنید.
 3. روی تنظیمات ضربه بزنید.
 4. روی «دستیار Google» ضربه بزنید.تنظیم voice match
 5. روی Voice Match ضربه بزنید.
 6. روی مدل صدا ضربه بزنید.
 7. روی مدل صدای بازآموزی ضربه بزنید.تنظیم voice match
 8. وقتی روی صفحه درخواست شد ، “OK Google” و “Hey Google” را بگویید.
 9. بعد از پایان چهار نمونه ، روی Next ضربه بزنید.
 10. روی پایان ضربه بزنید

با ذخیره مدل صوتی ، اکنون می توانیم ببینیم که تنظیمات مورد نیاز برای بیدار کردن و باز کردن قفل گوشی از دستیار Google فعال هستند یا خیر. اگر هر یک از ضامن ها خاکستری است ، روی آن ضربه بزنید تا آبی شود.

دسترسی با Voice Match تنظیماتی است که در صورت گفتن Ok Google با صفحه خاموش ، تلفن شما را بیدار خواهد کرد.
باز کردن قفل با Voice Match تنظیماتی است که با گفتن تأیید Google ، قفل تلفن شما باز می شود. هنگام روشن کردن این تنظیم ، از شما خواسته می شود گذرواژه / پین / اثرانگشت خود را وارد کنید و تأیید کنید که باز کردن قفل صدا از PIN یا گذرواژه امنیت کمتری برخوردار است زیرا صداها به نظر مشابه می رسند.

 

روشن کردن پشتیبان گیری خودکار Google Photos

پشتیبان گیری خودکار عکس Google Photos شگفت انگیز است و به ما کمک می کند خاطرات ارزشمند اعضای خانواده و حیوانات خانگی عزیز را حفظ کنیم. اگرچه ممکن است دیگر کاملاً رایگان نباشند ، شما باید هم اکنون پشتیبان گیری خودکار را روشن کنید تا بعداً فراموش نکنید که این کار را انجام دهید!

نحوه فعال کردن پشتیبان گیری خودکار Google Photos

 1. برنامه Google Photos را باز کنید.
 2. برای اجازه دادن به Google Photos برای دیدن و پشتیبان گیری از عکسها و ویدیوهایتان، روی «مجاز» ضربه بزنید.
 3. پنجره ثبت نام پشتیبان گیری و همگام سازی ظاهر می شود. به طور پیش فرض ، تنظیم شده است که فقط روی Wi-Fi با وضوح با کیفیت بالا بارگذاری شود – که برای اکثر قریب به اتفاق کاربران بیش از اندازه کافی خواهد بود و فضای ذخیره سازی Google One شما را ذخیره می کند. اگر می خواهید هرکدام از این تنظیمات را تغییر دهید ، روی تغییر تنظیمات ضربه بزنید.
 4. اگر می خواهید عکس ها با کیفیت اصلی بارگذاری شوند ، روی اصلی ضربه بزنید.
 5. اگر می خواهید عکسها را برای تهیه نسخه پشتیبان بارگذاری کنید حتی وقتی از داده های تلفن همراه استفاده می کنید ، برای پشتیبان گیری روی استفاده از داده تلفن همراه ضربه بزنید.
 6. روی پیکان عقب در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.
 7. روی تأیید ضربه بزنید.

روشن کردن پشتیبان گیری خودکار Google Photos

نحوه استفاده از گوگل فوتوز برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس و فیلم

 

لیست برنامه خود را پاک کنید

هنگام راه اندازی تلفن جدید ، به طور پیش فرض Google Play به شما امکان می دهد هر برنامه تلفن قدیمی خود را از Google Play روی تلفن جدید خود نصب کنید. ممکن است دردسر بزرگی باشد که سعی کنید این لیست را هنگام تنظیم اولیه علف های هرز کنید ، اما در حالی که این تلفن را سالها برای استفاده در آینده مجذوب کرده اید ، اکنون زمان انجام تمیز کردن فنر در کشوی برنامه است.

این ممکن است کمی طول بکشد و اگر هنوز تلفن قدیمی خود را دارید ، جلو بروید و آن را بیرون بیاورید تا بتوانید دو گوشی را در کنار هم مرور کنید و از راهنمایی های زیر برای کمک به شما در از بین بردن برنامه های قدیمی یا غیر ضروری استفاده کنید.

آخرین باری که از این برنامه استفاده کردم کی بود؟ بخش برنامه ها و بازی های من در فروشگاه Google Play می تواند برگه نصب شده را بر اساس آخرین استفاده مرتب کند. این نمای را در تلفن قدیمی خود باز کنید و ببینید آخرین باری که از برنامه استفاده کرده اید چه زمانی بوده است. اگر در شش ماه گذشته از این برنامه استفاده نکرده اید و این یک برنامه کمکی مانند اسکنر بارکد نیست ، احتمالاً می توانید آن را حذف نصب کنید.
آیا هنوز هم برای هر چیزی به این برنامه نیاز دارم؟ ما به انواع دلایل برنامه ها را انتخاب می کنیم: آزمایش بازی های جدید یا بارگیری برنامه برای یک رویداد یا فعالیت خاص مانند حرکت بین کشوری یا کنفرانس تجاری یا تعطیلات. اگر دیگر از سرویسی استفاده نمی کنید یا به برنامه مربوط به راهنما و نقشه پنل iKKiCON در سال گذشته نیاز ندارید ، دیگر نیازی به برنامه شلوغ تلفن شما نیست.
آیا من چندین برنامه دارم که همان کار را انجام می دهند؟ افزونگی برای مهمترین برنامه ها در تلفن شما منطقی است و در حقیقت ، در صورت بروز یک اشکال فاجعه بار ، برنامه معمول شما را از کار می اندازد ، حداقل باید دو صفحه کلید ، پیام رسان و برنامه های ایمیل داشته باشید ، اما نیازی به نصب پنج برنامه آب و هوا ندارید مگر اینکه یک تعقیب کننده طوفان یا بازبینی برنامه باشید.
هنگامی که برنامه های خود را مرتب کردید ، وقت آن است که برنامه هایی را که نگه می دارید در صفحه اصلی خود تنظیم کنید.

 

تنظیم تصویر جدید برای صفحه اصلی

گوشی جدید شما دارای یک مجموعه تصویر زمینه پیش فرض است. همین حالا می توانید یک عکس جدید را دانلود کرده و به عنوان تصویر زمینه‌ی جدید استفاده کنید.

تنظیم تصویر جدید برای صفحه اصلی

یکی از استرس آورترین موارد در مورد انتقال به یک گوشی جدید اغلب یادگیری مجدد جایی است که همه برنامه ها و تنظیمات شما به آنجا منتقل شده است. بنابراین بیایید برنامه های مورد علاقه خود را دقیقاً همان جایی که می خواهیم بگذاریم تا بدانیم جای هر چیزی کجاست. بیاید به چند سوال در مورد لانچر های از پیش نصب شده و صفحه اصلی گوشی پاسخ دهیم:

 • آیا شبکه اندازه خوبی برای صفحه نمایش گوشی جدید شما دارد؟ در طول هفت سال گذشته اندازه تلفن ها بالون شده است و با این وجود شبکه صفحه اصلی در بسیاری از لانچرهای پیش فرض هنوز فقط 4×5 است. اگر تلفن جدید شما یک نوشیدنی عالی و جذاب است ، آیا از شبکه صفحه اصلی با فضای بیشتر برای برنامه ها و ابزارک ها بهره مند نمی شوید؟
 • آیا شکل میانبرهای برنامه خود را دوست دارید؟ برنامه های از پیش نصب شده می توانند آیکون های کاملاً متفاوتی داشته باشند حتی بین دستگاه های نسل مختلف از یک سازنده. اگر طرفدار نگاه میانبرهای برنامه در تلفن جدیدتان نیستید – شاید نمادها خیلی کوچک باشند ، شاید بیش از حد شبیه به برنامه های دیگر مورد استفاده شما باشند ، شاید خواندن برچسب ها سخت باشد – آیا دوست دارید جایگزین شوید آنها را با چیزی که بهتر به نظر می رسد؟
 • آیا کشوی برنامه ها را به همان شکلی که می خواهید تنظیم می کند؟ اکثر لانچرهای اندروید از مرتب سازی A-Z استفاده می کنند  اما مرتب سازی سفارشی سامسونگ و چندین پوشه از پیش ساخته شده کشوی برنامه شما را به چیزی شبیه یک گنج تبدیل می کند. آیا مرتب سازی و چیدمان کشوی برنامه برای شما منطقی است؟ آیا می توانید در ۵ ثانیه یا کمتر برنامه ای پیدا کنید؟
 • آیا می توانید این پرتاب را به دلخواه تنظیم کنید؟ در حالی که پرتابگرهای سازندگان انعطاف پذیرتر می شوند ، هنوز چیزهای زیادی در آنها وجود دارد که شما به سادگی نمی توانید تغییر دهید. اگر راه انداز تلفن جدید شما از ویژگی مورد استفاده شما برخوردار نیست یا ویژگی تغییرناپذیری را که دوست ندارید دارد ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

اگر پاسخ هر یک از این سال ها منفی است، تغییر یک راه انداز دیگر را در نظر بگیرید. نصب یکی از بهترین راه اندازهای اندروید از Google Play آسان است که به شما امکان می دهد اندازه شبکه برنامه را افزایش دهید ، اندازه و برچسب های میانبرهای برنامه خود را تغییر دهید ، بسته های آیکونی را که باعث آشنایی بیشتر برنامه ها می شود – یا حداقل سازگارتر – و به شما امکان می دهد تنظیمات کشو و راه انداز برنامه خود را دقیقاً همانطور که می خواهید دریافت کنید.

اگر با همه این مشکلات دست و پنجه نرم کردن چیزی است که شما ترجیح می دهید در تلفن بعدی خود از آن اجتناب کنید ، این دلیل دیگری است که شخص ثالث را در اختیار شما قرار می دهد! تقریباً همه لانچرهای شخص ثالث از قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی نیرومندی برخوردار هستند که تنظیم مجدد امور را در هر تلفنی که پس از این تلفن خریداری می کنید آسان می کند.

چیدمان لانچر خود به همان روشی که می خواهید احساس راحتی در پنجره پوشیدن داشته باشید ، اما با کشف تنظیمات و ویژگی های تلفن جدید می تواند تنش زیادی را برطرف کند و همچنین به ایجاد حس مالکیت کمک می کند.

از این گذشته، این فقط یک گوشی اندرویدی دیگر نیست. این گوشی شماست.

 

آهنگ زنگ و پیام متنی را برای مخاطبین مورد علاقه خود تنظیم کنید

صداهایی که گوشی شما ایجاد می کند مهم هستند. صدای زنگ گوشی شما از آنجایی که بسیاری از افراد آن را می شنوند اهمیت دارند. اگر آهنگ های مربوط به تماس و پیامرسان ها به زندگی و شخصیت شما مربوطند. روش های زیادی برای افزودن صداهای سفارشی به گوشی شما وجود دارد.

با افزودن یک آهنگ زنگ خاص به هر مخاطب که می توانید بدون دیدن گوشی خود متوجه شوید که چه کسی تماس می گیرد. این کار مفید است، خصوصاً در ساعات کار.

نحوه تنظیم آهنگ زنگ خاص مخاطب
 1. برنامه مخاطبین Google را که از قبل در اکثر گوشی های اندرویدی نصب شده است باز کنید.
 2. روی مخاطب یا contact مورد نظرتان ضربه بزنید.
 3. روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست صفحه تماس ضربه بزنید.تنظیم آهنگ زنگ و پیام متنی برای مخاطب
 4. روی تنظیم آهنگ زنگ یا Set ringtone ضربه بزنید.
 5. روی آهنگ زنگ یا ringtone موردنظر برای اختصاص دادن به مخاطب خود ضربه بزنید.
 6. روی تأیید یا OK ضربه بزنید.تنظیم آهنگ زنگ و پیام متنی برای مخاطب

تنظیم رینگتون سفارشی هنگامی که نزدیکترین مخاطبین به مکالمه شما پاسخ می دهد، میتواند بسیار مفید باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.