تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

درTime Flies اپل واچ و آیپدهای جدید رونمایی میشود آیفون ۱۲ کجاست؟

رویداد Time Flies

دو روز دیگه 15 سپتامبره یعنی 25 شهریور خودمون و پیش بینی میکردیم که توو این تاریخ آیفون 12 به صورت رسمی توسط شرکت اپل معرفی بشه. اما انگار این اتفاق بازم نمی افته و توو رویداد Time Flies پیش رو فقط قراره اپل واچ و آیپد جدید رونمایی بشه.

اینجوری که جریان پیش میره به نظر میاد تووی رویداد آینده اپل خبری از معرفی آیفون 12 نیست و انگار حالا حالاها طرفدارای آیفون باید منتظر بمونن. اپل تووی رویداد Time Flies از نسل بعدی اپل واچ ها یعنی Apple Watch Series 6 رونمایی میکنه و همچنین باید منتظر معرفی نسل تازه ای از آیپدهای این شرکت هم باشیم.

رویداد جدید اپل

طبق خبرایی که از گوش و کنار شنیده میشه رونمایی آیفون 12 توو ماه اکتبر خواهد بود و رونمایی 25 شهریور اپل روی معرفی watchOS 7 که نسل هفتم اپل واچ محسوب میشه و iPad جدید این شرکت متمرکز شده.

در مورد اپل واچ های سری 6 گفته میشه که این محصولات به ویژگی های سلامت جدید مجهز شدند که از جمله اونا باید به نظار بر اکسیژن خون و ردیابی بهتر خواب اشاره کرد. این احتمال هم وجود داره که یه Apple Watch SE پایین رده هم به عنوان جایگزین سری 3 اپل واچ ها معرفی بشه. اطلاعات بیشتری راجع به اپل واچ های آینده در دست نداریم ولی پیش بینی ما اینه که اپل تووی مراسم آینده تمام جزئیات مربوط به نرم افزار watchOS7 رو منتشر میکنه.

از اپل واچ ها که بگذریم میرسیم به آیپد. همون طور که گفتیم 15 سپتامبر قراره آیپد هم رونمایی بشه. گفته میشه آیپدهای جدیدتر که به زودی شاهد رونماییشون هستیم یه صفحه نمایش لبه به لبه دارند و طراحی اون ها تقریبا مشابه آیپد پرو به نظر میرسه. احتمالا تووی این مراسم شرکت اپل نسخه های به روزرسانی پایدار iOS 14 و watchOS 7 رو منتشر میکنه و پس از مراسم کاربران به راحتی میتونند از این به روزرسانی ها استفاده کنند..

خیلیا باورشون نمیشه که دو روز دیگه اپل از آیفون 12 رونمایی نمیکنه و باید باز منتظر بمونن تا ماه اکتبر. به هر حال هنوز چیزی مشخص نیست و به نظر میرسه باید تا سه شنبه صبر کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.