تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود TranslateZ برنامه مترجم چند کاره و هوشمند اندروید

TranslateZ – Camera, Photo & Voice Translator عنوان یک مترجم زبان چندکاره و هوشمند می باشد که توسط EVOLLY.APP توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تمامی مردن در سراسر جهان بنابر منطقه جغرافیایی خود به زبان های مختلفی سخن می گویند. برخی از این زبان ها در بین دیگر ملل نیز رایج بوده و برخی دیگر مختص به همان کشور است. انسان ها هیچ گاه از یادگیری خسته نمی شوند و همیشه سعی می کنند برای برقراری هر چه بهتر ارتباط با دیگر افراد، زبان های گوناگونی را بیاموزند. اما یکی از مشکلاتی که با آن رو به رو هستیم محدودیت های یادگیری و عمر کوتاه ما است!

به همین دلیل در هنگام سفر کردن به کشور های دیگر نیاز است که همیشه یک مترجم همراه ما باشد. در گذشته مترجمان افرادی بودند که سال ها از وقت خود را صرف یادگیری یک زبان خاص می کردند! اما امروزه همه چیز با تکنولوژی پیش رفته و مترجم ها نیز دیجیتال شده اند! ترنسلیتز یکی از بهترین مترجم های موجود برای سیستم عامل اندروید می باشد که با برقراری دسترسی کاربران به مجموعه ای از امکانات هر گونه نیاز ها را در این زمینه برطرف می سازد.

از مهم ترین ویژگی های اپ فوق پشتیبانی اش از چندین حالت استفاده است. به گونه ای که جدای از حالت رایج و معمول ترجمه که متن را نوشته و ترجمه آن را دریافت می کنید، یک حالت برای ترجمه تصویری در دسترس است که در این حالت تنها کافی است از متن موجود عکس بگیرید! پس از ترجمه، متن خروجی را به صورت صوتی پخش نمایید و به راحتی با دیگر افراد اطراف تان ارتباط برقرار کنید. یکی از دیگر ویژگی هایی که باعث شده است TranslateZ طرفداران بسیاری داشته باشد پشتیبانی اش از انواع زبان ها است. بیش از 50 زبان گوناگون تحت پشتیبانی این نرم افزار فوق العاده است که خود گویای توانایی بی نظیر اش می باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه TranslateZ – Camera, Photo & Voice Translator اندروید :

  • ترجمه بیش از 50 زبان مختلف در سراسر جهان
  • حالت فوق العاده ترجمه به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت
  • سیستم بی نظیر ترجمه صوتی به صوت!
  • ثبت عکس از متن ها و دریافت ترجمه به صورت آنی
  • نبود محدودیت در ترجمه متون
  • امکان فراوانی متن ها از سایر برنامه ها و یا کلیپ بورد
  • پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
  • محیط کاربری ساده و آسان

اپلیکیشن TranslateZ – Camera, Photo & Voice Translator با بهره مندی از مجموعه امکانات و قابلیت های خود در زمینه ترجمه متون توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 27.99 دلاری در گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت کند که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را از وب سایت بزرگ تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v1.5.2 :

* حالت ترجمه آفلاین

* پشتیبانی از زبان های بیشتر

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه

دانلود فایل نصبی حرفه ای arm64 برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.