تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رونمایی اولین اسمارت واچ وان پلاس در ابتدای سال 2021

رونمایی اسمارت واچ وان پلاس

یکی از مدیران ارشد و بنیان گذاران شرکت OnePlus در مصاحبه ای با InputMag تایید کرد که این شرکت در حال کار روی یک ساعت هوشمند است. در واقع این شرکت چند سالی هست که روی اولین اسمارت واچ خود کار میکند و مطابق با اطلاعاتی که از مصاحبه مدیر وان پلاس منتشر شده، این گجت هوشمند اوایل سال 2021 میلادی رونمایی میشود.

رونمایی اسمارت واچ وان پلاس در اوایل 2021

رونمایی اسمارت واچ وان پلاس
OnePlus Watch

پیش از این انتظار داشتیم ساعت هوشمند وان پلاس در سه ماهه آخر سال 2020 به طور رسمی معرفی شود، حتی بندهای این ساعت که مربوط به نسخه ویژه سایبر پانک 2077 بود را میتوانیم در فضای مجازی پیدا و مشاهده کنیم. بنابه دلایلی که هنوز مشخص نیست، OnePlus تصمیم گرفت رونمایی از اولین اسمارت واچ خود را به تعویق بیندازد و طبق مصاحبه اخیر پیت لاو، این گجت سرانجام در ابتدای سال آینده معرفی میشود.

بهترین ساعت های هوشمند سال 2020

مدیر ارشد وان پلاس، پیت لاو زمان مشخصی برای رونمایی از اسمارت واچ وان پلاس مشخص نکرد اما انتظار داریم که در کنار سری پرچمدار وان پلاس ۹ این گجت نیز معرفی شود. تا به امروز میدانیم که ساعت هوشمند OnePlus دارای یک صفحه نمایش دایره ای شکل است، در واقع این شرکت نمیخواهد اولین گجت هوشمند خود را مشابه اپل واچ ها که از نمایشگرهای مربعی شکل استفاده میکنند وارد بازار کند.

گزارش های منتشر شده در روزهای گذشته از راه اندازی اسمارت واچ وان پلاس با سیستم عامل WearOS خبر میداند که البته هنوز مورد تایید قرار نگرفته است. هرچند پیت لاو فاش کرد که OnePlus به همراه گوگل در حال کار برای بهبود عملکرد WearOS است اما گفت که این موضوع به استفاده از سیستم مورد بحث برای اولین ساعت هوشمند وان پلاس ربطی ندارد و ممکن است این ساعت با سیستم عامل مورد بحث عرضه نشود. اطلاعات بیشتری از گجن هوشمند وان پلاس در دست نیست، با تیک ست همراه باشید تا در روزهای آینده از جدیدترین اخبار دنیای گجت های هوشمند مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.