تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آپدیت iOS 14.2.1 و رفع مشکل دریافت پیام متنی و صفحه قفل آیفون 12 مینی

آپدیت iOS 14.2.1

شرکت اپل به تازگی آپدیت iOS 14.2.1 را منتشر کرده، این به روز رسانی یک هفته بعد از عرضه iOS 14.2 ارائه میشود و برای هر چهار مدل سری iPhone 12 در دسترس است. اپل در مورد این به روز رسانی میگوید مشکل دریافت پیام متنی و صفحه قفل آیفون 12 مینی را حل کرده است.

آپدیت iOS 14.2.1 به صورت رایگان و با رفتن به برنامه تنظیمات گوشی های آیفون به راحتی قابل دانلود است. برای دسترسی به آپدیت جدید سیستم عامل iOS میتوانید مسیر تنظیمات> عمومی> به روزرسانی نرم افزار را دنبال کنید و پس از دانلود به روزرسانی جدید آن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

آپدیت iOS 14.2.1

آپدیت iOS 14.2.1
iOS 14.2.1 Update

عدم دریافت پیام های متنی و اعلان ها در آیفون 12

شرکت اپل در جدیدترین به روزرسانی سیستم عامل خود چند اشکال اساسی گوشی های جدید آیفون 12 را رفع میکند. رفع مشکل دریافت پیام متنی و صفحه قفل آیفون 12 مینی جز مواردی است که در آپدیت جدید، اپل به آن اشاره دارد. در روزهای گذشته برخی از پیام های متنی در چت های یک نفره و یا گروهی در گوشی های آیفون 12 دریافت نمیشد یا اینکه نمایش داده نمیشد. همچنین برخی کاربران گوشی iPhone 12 Mini در زمان کار با قفل صفحه گوشی دچار مشکل میشدند.

آپدیت جدید 14.2.1 همچنین مشکل کیفیت پایین صدا در محصولات ساخت شرکت اپل را حل کرده است. آیفون در متنی که برای انتشار به روز رسانی جدید خود نوشته میگوید:

به روزرسانی 14.2.1 به مشکلات زیر برای گوشی های آیفون رسیدگی میکند:

  • ممکن است برخی از پیام های متنی دریافت نشوند.
  • دستگاه های تولید شده اپل هنگام گوش دادن به صدا از طریق گوشی آیفون کیفیت خوبی دریافت نمیکنند.
  • قفل صفحه در گوشی آیفون 12 مینی پاسخ نمیدهد.

مشکل قفل صفحه آیفون 12 به گونه ای بود که کاربران هنگام کشیدن انگشت از پایین صفحه قفل یا فشار دادن چراغ قوه یا دکمه های دوربین با مشکل مواجه میشدند همچنین مشکل دریافت پیام متنی یا گم شدن آن در گفت و گوهای گروهی و کاربران اندرویدی نارضایتی افراد زیادی را به دنبال داشت.

پس از ارائه آپدیت 14.2.1 اپل در حال آزمایش iOS 14.3 است و تا به حال دو نسخه بتا از آن را در اختیار توسعه دهندگان برای رفع اشکالات احتمالی قرار داده است. سیستم عامل iOS 14.3 سرویس جدید Fitness+ را معرفی میکند و قابلیت ProRAW را برای گوشی های آیفون جدید ارائه میدهد.

همچنین بخوانید:

مشکل سبز شدن صفحه آیفون 12

منبع macrumors
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.