تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

بسته بندی جعبه شیائومی می ۱۱ و احتمال حذف آداپتور شارژر

بسته بندی شیائومی می ۱۱

دو روز دیگر و در تاریخ 28 دسامبر 2020 شرکت شیائومی پرچمداران جدید خود سری Xiaomi Mi 11 را به صورت رسمی معرفی میکند. این خانواده با دو مدل استاندارد و پرو وارد بازار میشوند و اولین گوشی هایی هستند که از پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ کوالکام بهره میبرند. به تازگی تصویر جعبه بسندی بندی شیائومی می ۱۱ در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده که کوچک بدون ابعاد جعبه این احتمال را به وجود می آورد که این شرکت آداپتور شارژر را حذف کرده است.

تصویر جعبه شیائومی می 11

بسته بندی جعبه شیائومی می ۱۱ و احتمال حذف آداپتور شارژر

یکی از افشاگران معتبر و معروف دنیای مجازی Digital Chat Station تصویری را از جعبه بسته بندی شیائومی می ۱۱ با گوشی آیفون ۱۲ در کنار هم منتشر کرده که نشان میدهد ابعاد هردو جعبه یکی است، بنابراین این احتمال به وجود می آید که شرکت شیائومی به دنبال اپل آداپتور شارژر را از جعبه بسته بندی گوشی های پرچمدار خود حذف کرده است.

شرکت اپل اولین برندی بود که آداپتور شارژر را از جعبه گوشی های آیفون ۱۲ حذف کرد، که این حرکت موجب شد سامسونگ و شیائومی هردو این غول فناوری امریکایی را به سخره بگیرند. اما حالا پس از آن که خبرهایی مبنی برحذف شارژر از سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ شنیده میشود، با توجه به تصویر منتشر شده در Weibo شیائومی نیز در سری می ۱۱ آداپتور شارژر را از جعبه گوشی های پرچمدار جدید خود حذف کرده است.

شرکت شیائومی هنوز به صورت رسمی این خبر را اعلام نکرده اما با توجه به تصویر بعید به نظر میرسد پیش بینی ها در مورد حذف آداپتور شارژ از سری می ۱۱ اشتباه باشد. البته روند حذف شارژر از گوشی های اندرویدی کمی نگران کننده به نظر میرسد، چرا که تعداد افراد استفاده کننده از این گوشی ها بیشتر از کاربران iOS است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و بروزترین اخبار گوشی های جدید و پرچمدار Xiaomi Mi 11 مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.