تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

شیائومی می ۱۱ پرو در یک از برنامه رابط کاربری MIUI 12 دیده شد

شیائومی می ۱۱ پرو در کد برنامه Gallery App رابط MIUI 12

شرکت شیائومی اخیرا از گوشی پرچمدار جدید خود Mi 11 رونمایی کرد، این اسمارت فون اولین دستگاهی است که با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ راه اندازی میشود، در مورد مدل پرو می 11 اخبار و شایعات مختلفی به گوشی میرسد. به تازگی توسعه دهندگان رابط کاربری MIUI 12 در کد یکی از برنامه های شیائومی مدل می ۱۱ پرو را مشاهده کرده اند.

شیائومی می ۱۱ پرو در کد برنامه Gallery App رابط MIUI 12

شیائومی می ۱۱ پرو رابط کاربری MIUI 12

شیائومی می ۱۱ پرو در کد برنامه Gallery app رابط کاربری MIUI 12 مشاهده شده، اما جز استفاده از یک نمایشگر خمیده هیچ اطلاعات رسمی دیگری در مورد این گوشی پرچمدار مشخص نمیشود. البته در حال حاضر با قطعیت میتوان گفت که شیائومی گوشی Mi 11 Pro را برای سال 2021 میلادی آماده میکند.

گوشی Xiaomi Mi 11 Pro به عنوان جانشین Xiaomi Mi 10 Pro که اوایل سال 2020 وارد بازار شد، معرفی میشود، این گوشی پرچمدار جدید به نظر میرسد از رابط کاربری MIUI 12 استفاده میکند، در حالی شیائومی به دنبال توسعه MIUI 12.5 است و این احتمال وجود دارد که از رابط جدیدتر در اسمارت فون رده بالای خود استفاده کند.

افشاگر معروف و معتبر دنیای مجازی Digital Chat Station نیز از معرفی Xiaomi Mi 11 Pro در سال 2021 میلادی خبر میدهد و ادعا میکند که مدل پرو دقیقا نمایشگری مشابه مدل استاندارد می 11 دارد. او در گزارش های قبلی خود عنوان کرده بود که این دو مدل در کنار یکدیگر عرضه نخواهند شد و مدل پرو بعد از جشنواره بهاره کشور چین به بازار می آید.

در صورت صحت ادعاهای مطرح شده در مورد نمایشگرهای مشابه این دو پرچمدار جدید، گوشی Xiaomi Mi 11 Pro با نمایشگری OLED و HDQ+ و با پشتیبانی از نرخ تازه سازی 120 هرتزی و محافظ گوریلاگلس ۷ به بازار می آید. البته انتظار میرود مدل پرو در موارد دیگری مانند دوربین و فناوری شارژ نسبت به مدل استاندارد قابلیت های بیشتری داشته باشد. کاربر Digital Chat Station همچنین عنوان میکند، شیائومی در حال کار روی یک گوشی جدید با دوربین سلفی زیر نمایشگر برای عرضه در سال 2021 است که این موضوع در ماه اوت نیز به صورت رسمی توسط این شرکت اعلام شده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.