تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سری شیائومی می ۱۱ درون جعبه خود آداپتور شارژر ندارد

شیائومی می ۱۱ بدون شارژر

شرکت شیائومی فردا و در تاریخ 28 سامبر 2020 به طور رسمی خانواده Xiaomi Mi 11 را به عنوان جدیدترین پرچمداران خود در مدل استاندارد و پرو به بازار معرفی میکند. تصویر جعبه بسته بندی شده این گوشی ها اخیرا توسط Digital Chat Station در کنار جعبه آیفون ۱۲ منتشر شد و اندازه مشابه این دو جعبه احتمال حذف آداپتور شارژ از اسمارت فون جدید شیائومی را به وجود آورد. به تازگی این شرکت به صورت رسمی اعلام کرد سری شیائومی می ۱۱ با شارژر درون جعبه همراه نیست.

حذف شارژر از جعبه شیائومی می ۱۱

شیائومی می ۱۱ شارژر
Xiaomi Mi 11

شرکت شیائومی ادعا میکند که به منظور حفاظت از محیط زیست سری شیائومی می ۱۱ بدون شارژر در داخل جعبه خود عرضه میشود. شرکت اپل نیز برای خارج کردن آداپتور شارژ و ایرپاد از بسته بندی iPhone 12 همین دلیل را داشت و حالا چینی ها پا جای پای اپل گذاشته اند.

شیائومی می گوید ارائه سری Xiaomi Mi 11 تنها موجب آسیب رساندن به طبیعت میشود و دنبال کردن چنین هنجاری و حذف آداپتور شارژر ضرر کمتری به محیط زیست میرساند و در واقع راه حل بهتری است. به هرحال این تصمیم ممکن است به مذاق بسیاری از طرفداران گوشی ها شیائومی خوش نیاید. اکثر کاربران گوشی های اندرویدی در صورت خرید سری می 11 احتمالا آداپتورهای شارژ اندرویدی قدیمی خود را دارند و در صورت نیاز میتوانند از آن بهره بگیرند.

شیائومی پس از سامسونگ که شنیده میشود سری گلکسی اس ۲۱ را بدون شارژر و شاید هندزفری در داخل جعبه برای خریداران ارسال میکند، دومین شرکتی است که پس از اپل به دنبال سبک تر کردن جعبه گوشی های هوشمند خود است. این در حالی است هردو شرکت در شبکه های اجتماعی خود اپل را بخاطر چنین تصمیمی مورد تمسخر قرار داده بودند. به هرحال سری شیائومی می ۱۱ نیز بدون شارژر ارائه میشود و خریداران باید آداپتور را جداگانه تهیه کنند، ادامه این روند برای گوشی های اندرویدی که کاربران بیشتری نسبت به iOS دارند احتمالا مورد پسند خریداران نیست. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار گوشی های پرچمدار شیائومی مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.